XX. ročník Hronského vodáckeho maratónu už druhý júnový víkend

15.05.2018 14:50:07
XX. ročník Hronského vodáckeho maratónu už druhý júnový víkend

Na XX. ročník Hronského vodáckeho maratónu Vás pozýva Klub vodáctva a raftingu od 8. do 10.júna 2018

Tento rok sa v dňoch 8.- 10. júna 2018 koná jubilejný XX. ročník Hronského vodáckeho maratónu o pohár primátora mesta Žiar nad Hronom.  Organizátor podujatia Klub vodáctva a raftingu MŠK Žiar nad Hronom s podporou partnerov Mesta Žiar nad Hronom, pivovaru Steiger a spoločnosti Veolia Energia Slovensko, a.s. Vás pozývajú v týchto dňoch na splavovanie vybraného úseku Hrona od najkratšieho 11 km dlhého úseku medzi Rybárskou baštou v Žiari nad Hronom  po lodenicu v Hliníku nad Hronom až po najdlhší skoro 100 km dlhý úsek od lodenice na Mlynčoku nad Banskou Bystricou po Novú Baňu. Víťaz prejdeného najdlhšieho úseku získa špeciálnu cenu a najrýchlejšia posádka na úseku Žiar – Hliník súťaží o putovný pohár primátora mesta Žiar nad Hronom. Viac informácií nájdete v propozíciách. Prihlasovanie posádok lodí  aj záujemcov o nesúťažný splav na adrese: vodaciodhrona@gmail.com končí 4.6.2018.