Pozvánka na Hronský vodácky maratón

30.05.2017 19:53:51
Pozvánka na Hronský vodácky maratón

Tohtoročný XIX. ročník Hronského vodáckeho maratónu o pohár primátora mesta Žiar nad Hronom víta priaznivcov splavovania rieky Hron na dlhšom úseku. Záujemci o účasť na HVM 2017 majú možnosť prihlásiť sa do 4.6.2017 na e-mail vodaciodhrona@gmail.com a absolvovať vodácky maratón podľa ohodnotenia svojich síl z niektorej z nasledovných možností štartu: štart od Mlynčoka nad Banskou Bystricou 9.6. poobede, alebo štart od Zvolena/ od Hronskej Dúbravy 10.6. doobeda alebo štart od Žiaru nad Hronom od Rybárskej Bašty 11.6. na poludnie s cieľom v lodenici v Hliníku nad Hronom, kde bude v nedeľu 11.6.2017 okolo 16-tej hodiny slávnostne ukončené podujatie a vyhlásení a ocenení najšikovnejší vodáci, ktorým sa podarí splaviť najdlhší úsek za víkend alebo inak preukázať svoje vodácke zručnosti. V rámci akcie bude vytvorená možnosť pre začiatočníkov vyskúšať si základy vodáctva v nedeľu doobeda na priľahlom Žiarskom rybníku pri Hrone v dopoludňajších hodinách.