Volejbalové výsledky

12.02.2018 14:56:16

Štvrtok  08.02.2018:

Mladšie žiačky:

V dohrávke  sa stretli družstvá Žiaru nad Hronom „A“ a „B“. Pre dievčatá bol dnešný zápas veľmi dôležitý, keďže sa stretli družstvá bojujúce o druhé postupové miesto do finále kraja. Dievčatá „béčka“ nastúpili plné odhodlania vyhrať, čo sa im nakoniec aj podarilo a veľmi ich to potešilo. Obidva zápasy vyhrali s prehľadom a dokázali si v setoch urobiť aj niekoľko bodový náskok, čo súpera rozhodilo a nezískal ani bod.

Žiar nad Hronom „A“ – Žiar nad Hronom „B“ 0:3 (-12, -20, -9) a 0:3 (-20, -18, -20)

Zostava „A“:  N.Petorová,E.Hlaváčová,P.Uličná, K.Kupčiová,N.Mrenicová,E.Fleischmannová, P.Uhrovičová,A.Kolláriková. Tréner: Kollárik

Zostava „B“: Čiliaková, Debnárová, Kútniková N., Kútniková V., Kinková, Hricová, Weissová, Kmeťová, Hurajová, Šikeťová, Müllerová. Tréner Šestáková

Sobota 10.02.2018:

Ženy .:

MŠK Žiar nad Hronom – ELBA Prešov  3:0 (16,12,19) a 3:1 (10,-21,20,15)

Ženy nastúpili v skupine východ o 5.-8. proti poslednému družstvu koncentrovane a zvíťazili v prvom zápase hladko 3:0. V druhom zápase zatlačili súpera kvalitným podaním a hladko vyhrali 1. set. Po prestriedaní nastal menší chaos a súper vyrovnal na 1:1. V ďalších dvoch setoch sme už opäť dominovali.

Zostava: Rihová, Haringová, Trokšiarová, Kazárová, Krajčiová V., Rišňovská, Kollárová, Vargová libero Adamová, Tréneri:. Rozenbergová a Dobrovičová

Staršie žiačky „A“:

MŠK Žiar nad Hronom „A“ – ŠKM Liptovský Hrádok 0:3 /-12,-19,-21/ a 0:3 /-20,-15,-25/

Staršie žiačky „A“ v predposlednom kole základnej časti nastúpili  proti Liptovskému Hrádku. Už v rozcvičke bolo vidieť, že majú veľký rešpekt zo súpera, tak aj začali prvý set a najmä vlastnými chybami ho prehrali. V ďalšom priebehu sa snažili, boli pekné výmeny, ale naše dievčatá hrali bez emócii a prehrali 3:0.  V druhom zápase už prehrávali 2:0 a v treťom sete 24:20 sa pokúsili ešte o zdramatizovanie, pri podaní Forgáčovej vyrovnali na 24:24, ale koncovku nezvládli hlavne psychicky a prehrali 27:25 a celý zápas 3:0.

Zostava: Forgáčová, Kukučková, Kašová, Krajčiová, Čamajová, Hrčková, Šalková, Vrtielová, Sečkárová, Regináčová Tréneri: Bieliková, Dobrovič

Staršie žiačky „B“

Mladosť P. Bystrica – MŠK Žiar nad Hronom  „B“  3:0 (12,23,13) a 3:0 (20,19,21)

O výsledkoch oboch zápasov rozhodoval menší počet vyprodukovaných vlastných chýb. Škoda aj nevyužitého vedenia 23:19 v druhom sete prvého zápasu. V druhom zápase zas vo vyrovnaných koncovkách setov využili skúsenejšie domáce svoju výškovú prevahu. Dievčatám nemožno uprieť snahu, no v kľúčových stavoch im chýbalo viac rozvahy a zodpovednosti. Zostava:E.Hlaváčová,V.Topoľanová,N.Petorová, E.Fleischmannová, K.Kupčiová, P.Uličná,A.Kolláriková,T.Hurtíková. Tréner: Kollárik
Fanklub dnes precestoval viac ako dvesto kilometrov a zasa bol našou oporou.

Nedeľa 11.02.2018:

Kadetky:

VK Kúpele Brusno - MŠK Žiar nad Hronom  2:3 (-19,-21,12,19,-10) a 3:0 (25,8,9)

Kadetky nastúpili na horúcej pôde favorita odhodlane, bez rešpektu a na úvod viedli 2:0. Tretí set bol jasnou záležitosťou domácich, kde sme to hlavne nezvládli po psychickej stránke, čo sa s nami ťahalo aj vo štvrtom sete a súper sa dostal na koňa.

Tajbrejk sme začali lepšie my, viedli sme o 4 body, súper sa však dotiahol a viedol pri výmene strán 8:7. Dievčatá však bojovnosťou a trpezlivosťou opäť odskočili súperovi o 5 bodov a zaslúžene vyhrali 3:2. V druhom zápase po prehratej koncovke 1.setu sme do ďalších setov dali príležitosť zahrať si aj ostatným hráčkam.

Zostava: Rišňovská, Forgáčová, Kukučková, Sečkárová, Čamajová, Hrčková, Krajčiová E., Kapiašová, Ritterová, Matyášová  libero Adamová,Tréneri: Dobrovičová a Rozenbergová

MŠK Žiar nad Hronom  „A“ – Levice  0:3 (-20,-23,-16) a 1:3 ( -18,14,-20,-14) Dnes sme nezvládli veľmi dôležité zápasy. Hoci sme mali aj dobré fázy,  tých horších bolo z našej strany viac. Striedali sme pekné momenty s nepochopiteľnými chybami. Súper mal navyše vo svojich radoch dve rozdielové hráčky, ktoré rozhodli obe stretnutia. My sme sa po dnešku dostali do situácie, že to už nemáme vo vlastných rukách a postup do finále oblasti sa dostal do roviny teórie. Stretnutia sa hrali v peknej kulise v plnej telocvični gymnázia a s prehľadom ich odpískala E.Bieliková. Zostava : N.Petorová,E.Hlaváčová,N.Mrenicová, E.Fleischmannová,B.Kosmeľová, K.Skalošová, K.Kupčiová,P.Uhrovičová,P.Uličná,A.Kolláriková. Tréner: Kollárik

MŠK Žiar nad Hronom „B“ – MVK Poltár sa z dôvodu nemoci žiarskych dievčat neodohral.