Volejbalové ženy na víťaznej vlne

20.11.2023 10:31:15
Volejbalové ženy na víťaznej vlne
TJ Slávia TU Zvolen - MŠK Žiar nad Hronom 1 : 3 (-17, -14, 20, -20) a 0:3 (-18, -22, -23)
V sobotu 18. novembra ženy vycestovali za súperom do neďalekého Zvolena. Prvé dva sety získali naše dievčatá. V treťom sete súper veľmi dobre podával a set získal pre seba. Štvrtý set bol vyrovnaný, so šťastnejším koncom pre Žiarčanky. Do druhého zápasu lepšie vstúpili Žiarčanky, v druhom a treťom sete sa hra vyrovnala, oba sety sa rozhodovali v koncovkách, ktoré lepšie zvládli naše hráčky a do tabuľky si pripísali plných šesť bodov.
Zostava:
Jana Vestfálová, Nikola Žabková, Sandra Andrišeková, Agáta Králová, Romana Krajčiová, Zuzana Uhrovičová, Viktória Šimková, Silvia Poldaufová, Stela Királyová, Karolína Krajčiová, Daniela Zaťková, Liliana Skladanová, trénerky Alena Bieliková a Eva Bieliková