Volejbalové výsledky z 10. marca 2018

13.03.2018 10:01:17

Sobota 10. 3.2018:

Ženy:

ELBA Prešov - MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (17,-23,-20,-20) a 2:3 (13,-13,-15,22,-13)

Zostava: Rihová, Trokšiarová, Kazárová, Krajčiová V., Rišňovská,  Kollárová, libero Adamová, tréner  Dobrovičová

Ženy v skupine o 5.-8.miesto opäť cestovali len so siedmymi \"statočnými\". Víťazstva sa nerodili ľahko, Prešov má síce mladé družstvo, no veľmi dynamické a bojovné, ich herný prejav sa zlepšuje. Našou výhodou bol hlavne kvalitný servis a podstatne stabilnejší príjem. Dnes sme mali oproti minulému týždňu slabší útok, čo nás stálo veľa síl, kým sme zložili loptu. V tajbrejku dievčatá ukázali, že vedia bojovať aj za nepriaznivého stavu a s vypätím posledných síl.

Staršie žiačky „A“:

MŠK Žiar nad Hronom  - TATRAN Banská Bystrica 0:3 /-24, -20, -22/ a 3:1/15, 14, -14, 24/

Zostava: Forgáčová, Kukučková, Sečkárová, Krajčiová, Čamajová, Hrčková, Krnčoková, Šalková, Vrtielová, Kašová Tréneri: Bieliková,Dobrovič

S Banskou Bystricou si dievčatá body spravodlivo rozdelili. Prvý zápas v koncovkách lepšie zvládli hostky. V treťom sete Žiarčanky viedli 20:15, ale vlastnými chybami vrátili súpera do hry a nepodarilo sa im zápas zdramatizovať. V druhom zápase domáce lepšie podávali a s prehľadom viedli 2:0. Tretí set opäť hlavne po vlastných chybách prehrali. Celý štvrtý set prehrávali, v koncovke už 21:24 a všetko vyzeralo na tajbrejk, ale na podanie prišla Čamajová,   dobrým podaním zatlačila súpera a naše dievčatá dokázali zvíťaziť 26:24 a celý zápas vyhrali 3:1.