Volejbalové výsledky 3.-4. februára 2018

05.02.2018 20:40:21

Sobota 03.02.2018:

ŽENY:

MŠK Žiar nad Hronom - TJ Sokol Giraltovce 0:3 (-11,-21,-20) a 0:3 ( -14,-19,-21)

Zostava: Rihová, Haringová, Trokšiarová, Kazárová, Krajčiová V., Adamová, Rišňovská, Királyová, liberá Kollárová a Holosová, tréneri: . Rozenbergová a Dobrovičová

Ženy tenkokrát  v hale na hotelovej škole  privítali družstvo Giraltoviec, ktoré bojujú o prvenstvo v našej východnej skupine. Nastúpili  opäť so strachom, bez bojovnosti a chuti po víťazstve v oboch zápasoch a tak  uľahčili súperovi zisk  plného počtu bodov.

STARŠIE ŽIAČKY „A“:

TJ Iskra Hnúšťa - MŠK Žiar nad Hronom 1:3 /-16,-12,12,-23/ a 2:3 /23,-16,14,-19,-3/

Zostava: Kukučková, Forgáčová, Kašová, Hrčková, Čamajová, Krajčiová, Šalková, Sečárová, Regináčová

Tréneri: Bieliková Alena, Bieliková Eva

Na horúcej pôde v Hnúšti dievčatá zabojovali a zvíťazili v oboch zápasoch. Do prvého zápasu nastúpili koncentrovane a prvé dva sety s prehľadom vyhrali. V treťom sete poľavili, vrátili súperky do hry. Vyrovnaný štvrtý set v koncovke naše dievčatá uhrali a tešili sa z víťazstva 3:1.  Do druhého zápasu lepšie vstúpili domáce a v koncovke získali set pre seba. Ďalej  to bolo ako na hojdačke. Druhý set vyhrali vysoko Žiarčanky, tretí Hnúšťanky, štvrtý opäť naše hráčky a tak sa rozhodovalo v tajbrejku, ten lepšie zvládli hostky a s prehľadom ho vyhrali 15:3.

STARŠIE ŽIAČKY „B“:

MŠK Žiar nad Hronom  - VK Prievidza 0:3 /-14,-15,-18/   a 0:3 /-16,-18,-13/

Aj napriek dvom prehrám som po dnešku na svoje dievčatá veľmi hrdý. V značne improvizovanej zostave potrápili favorizovaného súpera viac ako dosť. V atmosfére, ktorú by závidelo aj EL CLÁSICO odohrali dva vynikajúce zápasy.

ZOSTAVA: Zemiak, Nina, Skala, Kubo, Ema, Nika, Erika, Šaňa

Tréner: Kollárik

Nedeľa 04.02.2018:

KADETKY:

MŠK Žiar nad Hronom - VK Prievidza 3:0 (10,15,14) a 3:0 (12,14,15)

Zostava: Rišňovská, Forgáčová, Kukučková, Sečkárová, Čamajová, Hrčková, Turčanová, Krajčiová E., Kapiašová, Ritterová,  Matyášová  libero Adamová, tréneri: Dobrovičová a Rozenbergová

Kadetky potvrdili úlohu favorita a až na malé zaváhania hladko zvíťazili. Priestor dostali všetky dievčatá.

Mladšie žiačky „A“:

VK Kúpele Brusno - MŠK Žiar nad Hronom  0:3 /-20,-17,-13/ a 2:3 /27,-14,-20,15,-10/

Krvopotne vydolované víťazstvá. Dievčatá ukázali,- charakter. Nezlomili ich ani nepriaznivé okolnosti, ktoré nás postihli za posledné dva týždne. Nebolo to z našej strany tak uvoľnené ako včera, ale v kľúčových momentoch sme prejavili viac emócii ako súper a to rozhodlo.

Znova pochvala dievčatám za to, že obetavo nastupujú na zápasy aj so zdravotnými problémami. Zostava: N.Petorová,E.Hlaváčová, K.Kupčiová, P.Uhrovičová,P.Uličná,E.Fleischmannová, N.Mrenicová,A.Kolláriková.

Veľká vďaka fanklubu, ktorý nás hlavne v tajbrejku doslova dotlačil k víťazstvu.

Mladšie žiačky „B“:

Podlužianka Levice - MŠK Žiar nad Hronom  0:3 /-23,-12,-21/ a 0:3 /-21,-19,-14/

Dnes nastúpili dievčatá na zápas proti Leviciam veľmi zodpovedne . Od začiatku zápasu hrali s prehľadom a súperovi nedovolili žiadny náskok . Zodpovedne plnili príkazy a vďaka silnému podaniu vyhrali obidva zápasy. Zostava : Čiliaková, Hurajová ,Hricová,Šikeťová,Debnárová,Kinková,Weissová, Podmanická,Müllerová,Kmeťová.

Tréner: Šestáková.