obr: Volejbalisti pozývajú na koncoročný turnaj

Volejbalisti pozývajú na koncoročný turnaj

MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r. o. - volejbalový klub Vás pozýva na  koncoročný  turnaj všetkých  priateľov volejbalu, ktorý sa uskutoční dňa 30.12.2017 /sobota/ od 09,30 hod. v ZUS ARÉNE /športová hala/ na ul. Partizánskej v Žiari nad Hronom.  

Podľa záujmu jednotlivcov budú vytvorené družstvá, ktoré budú hrať podľa vlastného dohodnutého systému a pravidiel volejbalu. Príďte si zašportovať, zahrať si volejbal a hlavne zabaviť sa so svojimi deťmi, rodičmi, spoluhráčmi, kamarátmi a ostatnými priateľmi volejbalu. So sebou si prineste dobrú náladu, športové vybavenie na volejbal a rôzne prostriedky /slané, sladké,tekuté/ k podaniu čo najlepších výkonov. Odmenou budú pocity spokojnosti, radosti a kopec zážitkov prežitých v spoločnosti blízkych a zaujímavých ľudí. Volejbalu zdar!  Novinky

Cvičenie JÓGY v POS sa v piatok 07.12.2018 neuskutoční

Z priestorových dôvodov sa neuskutoční cvičenie JÓGY v POS v piatok 07.12.2018.    

Úspešné majstrovstvá Slovenska v cyklokrose

Dnes 2.12.2018 sa v  typickom zimnom počasí konalo finále Slovenského pohára v cyklokrose.  V Banskej Bystrici ...

Ďalšie víťazstvo pre Benču, Sochan strieborný,Ďurík bronzový

V sobotu 24.11.2018 sa konalo predposledné kolo Slovenského pohára v cyklokrose v Topoľčiankach. Zároveň to bola ...

Mladšie žiačky víťazne

Naše najmladšie volejbalistky nastúpili v nedeľu 25.11.2018 proti súperkám z Detvy. Dôležité zápasy so susedom z ...

Benča víťazom cyklokrosu v Košiciach

Slovenský pohár v cyklokrose pokračoval ďalšími pretekmi v Košiciach. V dobrom počasí na technickej trati štartovali aj naši pretekári. V kategórii ...

Viac noviniek