obr: Volejbalisti pozývajú na koncoročný turnaj

Volejbalisti pozývajú na koncoročný turnaj

MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r. o. - volejbalový klub Vás pozýva na  koncoročný  turnaj všetkých  priateľov volejbalu, ktorý sa uskutoční dňa 30.12.2017 /sobota/ od 09,30 hod. v ZUS ARÉNE /športová hala/ na ul. Partizánskej v Žiari nad Hronom.  

Podľa záujmu jednotlivcov budú vytvorené družstvá, ktoré budú hrať podľa vlastného dohodnutého systému a pravidiel volejbalu. Príďte si zašportovať, zahrať si volejbal a hlavne zabaviť sa so svojimi deťmi, rodičmi, spoluhráčmi, kamarátmi a ostatnými priateľmi volejbalu. So sebou si prineste dobrú náladu, športové vybavenie na volejbal a rôzne prostriedky /slané, sladké,tekuté/ k podaniu čo najlepších výkonov. Odmenou budú pocity spokojnosti, radosti a kopec zážitkov prežitých v spoločnosti blízkych a zaujímavých ľudí. Volejbalu zdar!  Novinky

Foltán štartuje na MS v cestnej cyklistike - Innsbruck 2018

Na blížiacich sa majstrovstvách sveta v cestnej cyklistike v rakúskom Innsbrucku sa predstaví aj cyklista CK MŠK Žiar ...

Ďurík a Baniar získali bronz na majstrovstvách Slovenska

V sobotu 8.9.2018 sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska v časovke do vrchu.Žiacke kategórie a kadetky čakalo náročné ...

Na turnaji aj mladšie žiačky VK

Mladšie žiačky  na turnaji 8. 9. 2018 v Krupine odohrali 5 zápasov. So súperkami z Brusna, ...

Kadetky na turnaji v Hnúšti

Kadetky VK MŠK sa fňa 8.9.2018 zúčastnili turnaja v Hnúšti, kde štartovalo 6 družstiev. Prvé zápasy  ...

Cvičenia JÓGY v POS od 01.09.2018 opäť 3x v týždni

!!! Cvičenia jógy sa od 1. septembra 2018 konajú opäť  3x do týždňa - v utorok, štvrtok ...

Ďuríková a Zelinová na stupni víťazov

V sobotu 25.8.2018 pokračoval ďalším kolom Slovenský pohár v cestnej cyklistike. V Rajeckých Tepliciach sa uskutočnilo kritérium v uliciach mesta. ...

Viac noviniek