obr: Volejbalisti pozývajú na koncoročný turnaj

Volejbalisti pozývajú na koncoročný turnaj

MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r. o. - volejbalový klub Vás pozýva na  koncoročný  turnaj všetkých  priateľov volejbalu, ktorý sa uskutoční dňa 30.12.2017 /sobota/ od 09,30 hod. v ZUS ARÉNE /športová hala/ na ul. Partizánskej v Žiari nad Hronom.  

Podľa záujmu jednotlivcov budú vytvorené družstvá, ktoré budú hrať podľa vlastného dohodnutého systému a pravidiel volejbalu. Príďte si zašportovať, zahrať si volejbal a hlavne zabaviť sa so svojimi deťmi, rodičmi, spoluhráčmi, kamarátmi a ostatnými priateľmi volejbalu. So sebou si prineste dobrú náladu, športové vybavenie na volejbal a rôzne prostriedky /slané, sladké,tekuté/ k podaniu čo najlepších výkonov. Odmenou budú pocity spokojnosti, radosti a kopec zážitkov prežitých v spoločnosti blízkych a zaujímavých ľudí. Volejbalu zdar!  Novinky

Tréningový kemp v Plášťovciach.

V týchto dňoch sa naši mladší cyklisti pripravujú na zahájenie novej sezóny v tréningovom kempe v ...

Funkčné vyšetrenie - spiroergometria.

Starší žiaci a kadetky CK MŠK Žiar nad Hronom majú za sebou funkčné vyšetrenie v Centre športovej ...

Foltán a Zelina štartujú v Belgicku na klasike

Slovenskí juniorskí reprezentanti a členovia nášho klubu  Adam Foltán a Andrej Zelina boli reprezentačným trénerom M.Novosadom ...

Volejbal 17.-18.3.2018

Sobota 17. 3. 2018: Ženy opäť cestujú za súperom, tentoraz do Brusna. Staršie žiačky "A" hrajú ...

Volejbalové výsledky z 10. marca 2018

Sobota 10. 3.2018: Ženy: ELBA Prešov - MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (17,-23,-20,-20) a 2:3 (13,-13,-15,22,-13) Zostava: ...

Sulina - Lovčica - Trubín 10.3.2018

Sulina - Lovčica - Trubín 10.3.2018  

Volejbalové ženy aj ďalšie kolo odohrajú vonku

Sobota 10. 03. 2018: Ženy cestujú za súperom do Prešova. Staršie žiačky "A" privítajú v telocvični ...

Viac noviniek