Ženy:

Elba Prešov – MŠK Žiar nad Hronom  0:3 /-5,-24,-12/ 0:3 /-13,-16,-15/

Zostava: Rihová, Haringová, Trokšiarová, Kazárová, Krajčiová V., Adamová, Rišňovská, liberá Kollárová a Holosová,

Tréner:  Dobrovičová

Dievčatá potvrdili úlohu favorita a až na výpadok v druhom sete prvého  zápasu dominovali vo všetkých herných činnostiach a hladko zvíťazili.

Staršie žiačky „A“:

MŠK Žiar nad Hronom – Tatran Banská Bystrica 3:1 /21, -16, 23,21/ a 3:1 /17,-17,22,18/

Žiarčanky nastúpili zodpovedne a s odhodlaním získať dôležité body v boji o prvú štvorku. Prvý set získali, ale v druhom opäť robili veľa nevynútených chýb a stratili hernú pohodu. V treťom sa prebrali a v koncovke ho vyhrali. Vo štvrtom už prehrávali 19:14 a vyzeralo to na tajbrejk, ale pri podaní Lucii Kukučkovej nepriaznivý stav otočili a vyhrali celý zápas 3:1.

Druhý zápas bol priebehom veľmi podobný prvému, opäť so šťastným koncom pre naše dievčatá.

Zostava: Krnčoková, Kukučková, Forgáčová, Čamajová, Hrčková, Krajčiová, Vrtielová, Šalková, Kašová, Regináčová

Tréneri: Bieliková, Dobrovič

Staršie žiačky „B“:

Tatran Banská Bystrica \"B\" - MŠK Žiar n/Hr. \"B\" 0:3,0,3

Dnešné stretnutia neboli až také jednoduché ako naznačujú výsledky. Hneď ako sme trošku ubrali plyn súperky začali nepríjemne hrýzť. Dievčatá však všetky ataky domácich ustáli a zaslúžene si odvážajú domov šesť bodov. Dnes baby mimoriadne dodržiavali taktické pokyny a vzhľadom na to, že sme skúšali aj nové veci, zavládla po zápasoch s ich výkonom spokojnosť. Rodičia oboch táborov vytvorili úžasnú kulisu, no náš fanklub bol už tradične lepší.

Zostava: K.Skalošová,E.Hlaváčová,N.Petorová,V.Topoľanová,S.Púchovská,B.Kosmeľová, N.Mrenicová, E.Fleischmannová, A.Kolláriková

Tréner: Kollárik

Nedeľa 21.1.2018

Kadetky:

MŠK Žiar nad Hronom – ŠKM Liptovský Hrádok 0:3/-13,-8,-14/ a 1:3 /-13,-17,25,-20/

Zostava: Rišňovská, Turčanová, Kapiašová, Kukučková, Forgáčová, Čamajová, Krajčiová, Matyášová, Ritterová

Tréneri: Dobrovičová, Rozenbergová

Kadetky nastúpili proti jasnému favoritovi v oklieštenej zostave a navyše bez blokárok s veľkým rešpektom a hlavne strachom. Teší akurát zisk setu v druhom zápase.