Uspeli len staršie žiačky

Uspeli len staršie žiačky

Sobota 15.11.2014:

Juniorky:

MŠK Žiar nad Hronom – TU Zvolen  1:3 (23,-15,-16,-25) a 0:3 (-13,-16,-19)

Prvý zápas si domáce hráčky prehrali nedodržiavaním taktických pokynov. V druhom zápase už boli úplne odovzdané a absolútne bez života na ihrisku.

Zostava: Rihová, Talánová , Kružlicová, Krajčiová K., Krajčiová V., Királyová , Šestáková, Schwarzová, Kazárová, Holosová Tréneri: Kollárik, Šestáková

Staršie žiačky:

ŠVK TATRAN Banska Bystrica - MŠK Žiar nad Hronom 2:3 (-20,25,21,20,-13) a 0:3 (-19,-18,-10)

Zostava: Adamová, Bieleková, Blahyjová, Čechová, Kollárová, Petlušová, Rišňovská, Ružičková, Sedláková, Šedivcová, Trokšiarová, Turčanová a Vašová  Tréneri: Dobrovič, Tenkelová

Dievčatá nastupovali do zápasu s veľkým odhodlaním podať dobrý výkon a samozrejme vyhrať.
Prvý zápas bol ako na hojdačke. Raz sme vyhrali set my a raz zase súperky z Bystrice. Záver zápasu sme úspešne zvládli a to hlavne bojovným a kolektívnym výkonom.
Druhý zápas sme jasne vyhrali 3:0 a príležitosť zahrať si, dostali všetky hráčky.
V oboch zápasoch prijemne prekvapila najmladšia hráčka družstva Bieleková Žofia.

Nedeľa 16.11.2014

Kadetky:

Krupina –MŠK Žiar nad Hronom  3:1 (-22,23,24,14) a 3:0 (18,14,16)

Dievčatá nastúpili na zápas v  plnom nasadení. Prvý set vyhrali,  no žiaľ v ďalších setoch už ťahali za kratší koniec. V druhom zápase už nedokázali na súpera pritlačiť a prehrali ho hladko.

Zostava: Rihová , Királyová, Krajčiová K., Krajčiová V., Kupčiová, Šestáková, Holosová, Kazárová, Kružlicová Tréneri: Kollárik, Šestáková

Mladšie žiačky

V piatom kole mladšie žiačky privítali na domácej palubovke družstvo Brusna. S dobrým podaním súpera sa naše hráčky nevedeli vysporiadať a oba zápasy vysoko prehrali.

MŠK Žiar nad Hronom - VK Kúpele Brusno 0:3 /-4,-6,-7/ a 0:3 /-4,-13,-5/

Zostava: Filandová, Balážová, Krajčiová, Tatárová, Pulišová, Kapiašová, Sedliaková, Jandíková, Hrčková, Kukučková, Šestáková, Sečkárová, Bartková, Gašparíková, Ritterová, Mullerová, Čamajová a Forgáčová

Aktuálne tabuľky nájdete v sekcii ZÁPASY - VÝSLEDKY