Staršie žiačky v Žiline tretie

19.09.2014 16:02:02
Staršie žiačky v Žiline tretie

Družstvo starších žiačok VK MŠK Žiar nad Hronom absolvovalo, v rámci prípravy na novú sezónu, dvojdňový turnaj v Žiline.

Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev - VK Palas Levice, UNIZA Žilina „A\", UNIZA Žilina „B\", VIVUS Bratislava, VK Košice-Šaca a VK MŠK Žiar nad Hronom. Žiarske „farby\" reprezentovali Barbora Adamová Barbora, Monika Blahyjová, Jessica Čechová, Dominika Kartíková, Barbora Kollárová, Emma Petlušová, Michaela Rišňovská, Lenka Ružičková, Natália Selecká, Natália Šedivcová a Adela Trokšiarová.

Výsledky:
VK PALAS LEVICE - VK MŠK ŽIAR NAD HRONOM 1:1
VK MŠK ŽIAR NAD HRONOM - UNIZA ŽILINA \"A\" 2:0
VK KOŠICE-ŠACA - VK MŠK ŽIAR NAD HRONOM 1:1
VK MŠK ŽIAR NAD HRONOM - UNIZA ŽILINA \"B\" 2:0
VIVUS BRATISLAVA - VK MŠK ŽIAR NAD HRONOM 1:1

Konečné poradie: 1. Levice, 2. Žilina \"A\", 3. Žiar nad Hronom, ...

Za najlepšiu hráčku nášho družstvo vyhodnotili organizátori Barboru Adamovú.

Trénerka Ivana Tenkelová k turnaju povedala: \"V novej sezóne 2014/2015 formujeme nové družstvo starších žiačok, preto na turnaji dostali príležitosť všetky dievčatá. Vyskúšali sme rôzne herné kombinácie a zostavy. Dievčatá sa zlepšovali od prvého zápasu až do konca turnaja.\"