Staršie žiačky úspešné na turnaji v Žiline

15.01.2018 10:43:38

V sobotu 13. 01. 2018 sa staršie žiačky MŠK Žiar nad Hronom "A" v rámci zimnej pípravy zúčastnili na  medzinárodnom turnaji v Žiline. Na turnaji štartovalo desať družstiev zo Slovenska a Čiech.  Družstvá boli rozdelené  do dvoch päťčlenných skupín. Žiarčanky v skupine tri zápasy vyhrali 2:0 s Čadcou, Slavkovom a Levicami. V súboji o prvé miesto v skupine podľahli žilinskému áčku 2:0. Obsadili druhé miesto a v semifinále nastúpili proti víťazovi druhej skupiny dievčatám zo Skalice, ktoré vyhrali skupinu bez straty setu. Naše hráčky sa nezľakli a prvý set s prehľadom vyhrali. V druhom už ťahali za kratší koniec a rozhodovalo sa v tajbrejku.Tu sa ťahali bod po bode a prehrali 15:13, keď súperovi pomohli k výhre 7 pokazenými podaniami. V poslednom zápse sa stretli s Krupinou. Zápas vyhrali 2:0 a obsadili pekné 3.miesto.

Zostava: Krnčoková, Kukučková, Hrčková, Krajčiová, Vrtielová, Sečárová, Forgáčová, Čamajová, Regináčová, Kašová, Šalková

Tréneri: Dobrovič, Bieliková