obr: Staršie žiačky na turnaji v Holíči

Staršie žiačky na turnaji v Holíči

V sobou 23. septembra 2017 sa družstvo starších žiačok v rámci prípravy na nový súťažný ročník zúčastnilo na medzinárodnom turnaji v Holíči. Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Naše hráčky hrali v skupine s Přerovom, Uherským Hradištěm a Skalicou. V prvom zápase nastúpili proti dievčatám z Přerova. Stav bol vyrovnaný do stavu 8:8, kde žiarčanky nepochopiteľne poľavili, začali robiť chyby, hlavne na príjme a zápas prehrali 2:0. V druhom zápase nastúpili proti neskoršiemu finalistovi, družstvu z Uherského Hradišťa, aj v tomto zápase ťahali za kratší koniec a prehrali 2:0. V poslednom zápase  nastúpili proti dievčatám zo Skalice. Zápas vyhrali 2:0, v skupine skončili na treťom mieste a hrali o konečné 5. - 8. miesto. V zápasoch  o umiestnenie nastúpili proti dievčatám z Vyškova, ktoré síce boli nižšie, ale veľmi pohyblivé. Zápas vyhrali a v poslednom zápase o 5. miesto nastúpili proti Senici. V tomto zápase mali hernú prevahu, ale hlavne vlastnými chybami ho doviedli  do tajbrejku, vtom zvíťazili a na turnaji obsadili piate miesto. 

Zostava: Kukučková, Forgáčová, Čamajová, Krajčiová, Sečkárová, Kašová, Šalková, Ritterová, Vrtielová

Tréneri: Bieliková, Dobrovič

 Novinky

Zelinová a Černek bronzoví na M-SR v cyklokrose.

V nedeľu 3.12.2017 sa uskutočnili M-SR v cyklokrose na zamrznutej a zasneženej trati v Bánovciach nad Bebravou. Aj náš klub ...

Cvičenie JÓGY v POS sa v piatok 08.12.2017 NEUSKUTOČNÍ

Cvičenie JOGY v POS sa v piatok 08.12.2017 z priestorových dôvodov NEUSKUTOČNÍ. Ďakujeme za pochopenie.   ...

Prvý decembrový víkend s volejbalom

Sobota 2.12.2017: Ženy odohrajú ďaľšie kolo na palubovke súpera v Brusne. Dvojzápas začína o 14,00 hod. ...

Zelinová zvíťazila v Rakúsku.

Blíži sa vrchol cyklokrosovej sezóny a tak v rámci záverečnej prípravy na M-SR absolvovali cyklisti CK MŠK Žiar ...

VIANOČNÉ PLAVECKÉ PRETEKY

VIANOČNÉ PLAVECKÉ PRETEKY - XVII. ročník - 16.12.2017 - krytá plaváreň ZH  

Dnes pekný výstup na MAGURU

Dnes sme v chladnom no slnečnom počasí absolvovali celodennú túru : Chvojnica, Obšiar, Magura. Ráno to ...

Kadetky obsadili stupne víťazov

V piatok 17.11.2017 pokračoval v chladnom počasí Slovenský pohár v cyklokrose, 8.kolo v Levoči.. Obrovskú radosť ...

Černek získal ďalšie body do Svetového pohára v cyklokrose.

Naši pretekári majú za sebou úspešné 7.kolo Slovenské pohára v cyklokrose v Košiciach.   Na perfektne ...

Cvičenie JOGY v POS sa v piatok 17.11.2017 NEUSKUTOČNÍ

Cvičenie JOGY v POS sa v piatok 17.11.2017 (Sviatok) NEUSKUTOČNÍ. Ďakujeme za pochopenie.  

Viac noviniek