obr: Staršie žiačky na turnaji v Holíči

Staršie žiačky na turnaji v Holíči

V sobou 23. septembra 2017 sa družstvo starších žiačok v rámci prípravy na nový súťažný ročník zúčastnilo na medzinárodnom turnaji v Holíči. Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Naše hráčky hrali v skupine s Přerovom, Uherským Hradištěm a Skalicou. V prvom zápase nastúpili proti dievčatám z Přerova. Stav bol vyrovnaný do stavu 8:8, kde žiarčanky nepochopiteľne poľavili, začali robiť chyby, hlavne na príjme a zápas prehrali 2:0. V druhom zápase nastúpili proti neskoršiemu finalistovi družstvu z Uherského Hradišťa, aj v tomto zápase ťahali za kratší koniec a prehrali 2:0. V poslednom zápase v skupine nastúpili proti dievčatám zo Skalice. Zápas vyhrali 2:0, v skupine skončili na treťom mieste a hrali v skupine o konečné 5. - 8. miesto. V skupine o umiestnenie odohrali zápas s dievčatami z Vyškova, ktoré síce boli nižšie, ale veľmi pohyblivé. Zápas vyhrali a v poslednom zápase o 5. miesto nastúpili proti Senici. V tomto zápase mali hernú prevahu, ale hlavne vlastnými chybami doviedli zápas do tajbrejku, vtom zvíťazili a na turnaji obsadili piate miesto. 

Zostava: Kukučková, Forgáčová, Čamajová, Krajčiová, Sečkárová, Kašová, Šalková, Ritterová, Vrtielová

Tréneri: Bieliková, Dobrovič

 Novinky

Funkčné vyšetrenie - spiroergometria.

Starší žiaci a kadetky CK MŠK Žiar nad Hronom majú za sebou funkčné vyšetrenie v Centre športovej ...

Foltán a Zelina štartujú v Belgicku na klasike

Slovenskí juniorskí reprezentanti a členovia nášho klubu  Adam Foltán a Andrej Zelina boli reprezentačným trénerom M.Novosadom ...

Sulina - Lovčica - Trubín 10.3.2018

Sulina - Lovčica - Trubín 10.3.2018  

Volejbalové ženy aj ďalšie kolo odohrajú vonku

Sobota 10. 03. 2018: Ženy cestujú za súperom do Prešova. Staršie žiačky "A" privítajú v telocvični ...

Volejbalový sumár 03. - 04. marec 2018

Sobota  03. 03 .2018 Ženy: 1. VK Púchov - MŠK Žiar nad Hronom 2:3 (19,-21,25,-22,-8) a 1:3 ...

Po prázdninách pokračujú volejbalové súťaže

Sobota 3.marca 2018: Ženy nasledujúce tri kolá odohrajú na palubovkách súperov. V sobotu cestujú do Púchova. ...

Tréningový kemp VODICE 2018

Záverečná príprava v Chorvátsku. Cyklisti CK MŠK Žiar nad Hronom odcestovali17.2.2018 na záverečnú časť prípravy pred novou ...

Posledné zápasy vo februári

Vo štvrtok 14. 02. 2018 mladšie žiačky "B" budú dohrávať odložené zápasy s MVK Poltár v ...

Viac noviniek