obr: Staršie žiačky na turnaji v Holíči

Staršie žiačky na turnaji v Holíči

V sobou 23. septembra 2017 sa družstvo starších žiačok v rámci prípravy na nový súťažný ročník zúčastnilo na medzinárodnom turnaji v Holíči. Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Naše hráčky hrali v skupine s Přerovom, Uherským Hradištěm a Skalicou. V prvom zápase nastúpili proti dievčatám z Přerova. Stav bol vyrovnaný do stavu 8:8, kde žiarčanky nepochopiteľne poľavili, začali robiť chyby, hlavne na príjme a zápas prehrali 2:0. V druhom zápase nastúpili proti neskoršiemu finalistovi družstvu z Uherského Hradišťa, aj v tomto zápase ťahali za kratší koniec a prehrali 2:0. V poslednom zápase v skupine nastúpili proti dievčatám zo Skalice. Zápas vyhrali 2:0, v skupine skončili na treťom mieste a hrali v skupine o konečné 5. - 8. miesto. V skupine o umiestnenie odohrali zápas s dievčatami z Vyškova, ktoré síce boli nižšie, ale veľmi pohyblivé. Zápas vyhrali a v poslednom zápase o 5. miesto nastúpili proti Senici. V tomto zápase mali hernú prevahu, ale hlavne vlastnými chybami doviedli zápas do tajbrejku, vtom zvíťazili a na turnaji obsadili piate miesto. 

Zostava: Kukučková, Forgáčová, Čamajová, Krajčiová, Sečkárová, Kašová, Šalková, Ritterová, Vrtielová

Tréneri: Bieliková, Dobrovič

 Novinky

ADAM FOLTÁN úspešný na majstrovstvách Európy

  Dňa 15.07.2018 sa v Českej Republike uskutočnili preteky majstrovstiev Európy v cestnej cyklistike. Na pretekárov ...

Záhorcová a Baniar zvíťazili

Cyklistický klub MŠK Žiar nad Hronom organizoval 14-15.7.2018 Slovenský pohár v cestnej cyklistike, za medzinárodnej účasti. Na ...

Slovenský pohár mládeže opäť v Lovči a Lutile

Náš cyklistický klub po dvoch rokoch organizuje už najbližší víkend 14.7. - 15.7.2018 Slovenský pohár mládeže ...

Adam Foltán štartuje na majstrovstvách Európy .

Najúspešnejší junior cyklistického klubu MŠK Žiar nad Hronom v tohtoročnej sezóne, Adam Foltán bude štartovať na majstrovstvách Európy ...

Zase raz záver sezóny...

Asi 60 dievčat,rodičov, kamarátov  a trénerov starších a mladších žiačok si dnes užilo posledné smeče tejto ...

Spoločné majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike

V sobotu 23.6.2018 pokračujú spoločné majstrovstvá Čiech a Slovenska v Plzni. Na programe sú cestné preteky ...

Fantázia - Adam Foltán majster Slovenska v časovke

Spoločné majstrovstvá Slovenska a Čiech v Plzni a Karlovych Varoch mali dnes na programe majstrovskú časovku ...

Foltán získal žltý dres

  Výbornú formu pred blížiacimi sa majstrovstvami Slovenska a Čiech v Plzni, potvrdil junior Adam Foltán. V etapových ...

Viac noviniek