obr: Staršie žiačky na turnaji v Holíči

Staršie žiačky na turnaji v Holíči

V sobou 23. septembra 2017 sa družstvo starších žiačok v rámci prípravy na nový súťažný ročník zúčastnilo na medzinárodnom turnaji v Holíči. Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Naše hráčky hrali v skupine s Přerovom, Uherským Hradištěm a Skalicou. V prvom zápase nastúpili proti dievčatám z Přerova. Stav bol vyrovnaný do stavu 8:8, kde žiarčanky nepochopiteľne poľavili, začali robiť chyby, hlavne na príjme a zápas prehrali 2:0. V druhom zápase nastúpili proti neskoršiemu finalistovi družstvu z Uherského Hradišťa, aj v tomto zápase ťahali za kratší koniec a prehrali 2:0. V poslednom zápase v skupine nastúpili proti dievčatám zo Skalice. Zápas vyhrali 2:0, v skupine skončili na treťom mieste a hrali v skupine o konečné 5. - 8. miesto. V skupine o umiestnenie odohrali zápas s dievčatami z Vyškova, ktoré síce boli nižšie, ale veľmi pohyblivé. Zápas vyhrali a v poslednom zápase o 5. miesto nastúpili proti Senici. V tomto zápase mali hernú prevahu, ale hlavne vlastnými chybami doviedli zápas do tajbrejku, vtom zvíťazili a na turnaji obsadili piate miesto. 

Zostava: Kukučková, Forgáčová, Čamajová, Krajčiová, Sečkárová, Kašová, Šalková, Ritterová, Vrtielová

Tréneri: Bieliková, Dobrovič

 Novinky

Turistika ZH

Prechod na turistika-zh.blogspot.sk/2017

Cez víkend 21.-22.10.2017 hrajú doma len ženy

Sobota 21.10.2017: Ženy privítajú v ZUS Aréne /ŠH/ hráčky Stropkova. Dvojzápas začína o 11,00 hod. Staršie ...

Lysec - Veľká Fatra 14.10.2017

  P O Z V Á N K A   MŠK Žiar nad Hronom s. r. ...

Jarmočný víkend aj s volejbalom

Sobota 14.10.2017: Ženy hrajú na pôde súpera v Rimavskej Sobota. Staršie žiačky "A" privítajú v telocvični ...

Začínajú volejbalové majstráky

Cez víkend  7.-8. 10.2017 začínajú majstrovské volejbalové zápasy všetkých družstiev v sezóne 2017-2018. SOBOTA 7. 10. ...

V Dubnici atléti zase hviezdili

Po úspešnom účinkovaní žiarskych atlétov v súťažiach družstiev, sa svojho vrcholu sezóny dočkali atléti v kategórii ...

Chôdza na Bacúchu- cena Jozefa Pribilinca

Dňa 23.9 2017 sa konal 10. ročník Chôdzi na Bacúchu- cena Jozefa Pribilinca . Na trať ...

Jarmočný víkend aj s volejbalom

Sobota 14.10.2017: Ženy hrajú na pôde súpera v Rimavskej Sobota. Staršie žiačky "A" privítajú v telocvični ...

Začínajú volejbalové majstráky

Cez víkend  7.-8. 10.2017 začínajú majstrovské volejbalové zápasy všetkých družstiev v sezóne 2017-2018. SOBOTA 7. 10. ...

Viac noviniek