SME VICEMAJSTRI SLOVENSKA !!!

05.06.2017 13:48:32

V dňoch 3. - 4. júna 2017 sa konali vo Zvolene Majstrovstvá Slovenskej republiky v 3-kovom volejbale
mladších žiačok, na ktoré sa prebojovalo aj naše družstvo pod vedením trénerov Petra Kollárika a Valérie
Šestákovej.

Dievčatá začali v sobotu  za účasti ôsmych družstiev, boje o majstra Slovenska.
Prvý zápas s východniarkami sme síce dotiahli až do tajbrejku, ale súper bol objektívne lepší.
Druhý zápas s Bratislavčankami, bol ako sa neskôr ukázalo, kľúčový. Skóre sa menilo ako na hojdačke. V tajbrejkovej koncovke sme však urobili menej nevynútených chýb a zápas sme aj s trochou šťastia vyhrali 2:1.
S Levicami to bola povinná jazda a po víťazstve 2:0 sme postúpili už do semifinále. Zajtra sa v ňom stretneme s víťazom druhej skupiny so Stropkovom.

Fanklub nás dnes hlavne v zápase so Studienkou do semifinále doslova dotlačil.VĎAKA.

Výsledky v skupine:
Žiar nad Hronom - Spišská Nová Ves 1:2
Žiar nad Hronom - Studienka Bratislava 2:1
Žiar nad Hronom - Levice 2:0

Semifinále:
Žiar nad Hronom - Stropkov 2:1
V tomto zápase sme zdolali najväčšieho favorita celých majstrovstiev. Po prvom prehratom sete, podali dievčatá životný výkon. Druhý set získali vo svoj prospech v dramatickej koncovke. V tajbrejku naše dievčatá už jasne dominovali a vyhrávali už 12:0. Víťazstvo znamenalo postup do finále.
Finále:
Žiar nad Hronom -Spišská Nová Ves 0:2
Východniarky boli aj v tomto zápase favoritom. Hoci dievčatá kládli húževnatý odpor
na víťazstvo to nestačilo. Atmosféru finálového zápasu si na ihrisku užili všetky naše dievčatá.

B.Kosmeľová,E.Fleischmannová, K.Skalošová

My sme síce získali " LEN STRIEBRO," ale náš fanklub je isto najlepší na Slovensku. Rodičia a fanúšikovia si  za celú sezónu zaslúžia zlatú MEDAILU.Ďakujemeee !!!