Posledné volejbalové zápasy v sezóne 2017-2018

22.04.2018 20:31:55

Cez víkend 21.-22.4.2018 odohrali svoje majstrovské zápasy len staršie žiačky „A“.

MŠK Žiar nad Hronom – ŠKM Liptovský Hrádok  1:3 /-19,-11,22,-15/ a 3:1 /-18,15,23,16/

Zostava: Forgáčová, Kukučková,  Krajčiová,  Čamajová, Hrčková,   Kašová, Regináčová, Sečkárová Tréner: Bieliková

Žiarčanky vstúpili do zápasu  nebojácne a vyhrávali nad favoritom už 19:14.  Tu sa zasekli, prestali útočiť a ľahko svoj náskok stratili a set prehrali 25:19. Druhý set začali zle,  Dostali veľa bodov priamo z podania súpera a set vysoko prehrali. V treťom sa prebrali, celkovou zlepšenou  hrou získali set na svoju stranu. Štvrtý set opäť získali hostky a celý zápas vyhrali 3:1. V druhom domáce síce prehrali prvý set, ale ďalšie tri získali pre seba a tak  sa so sezónou  2017-2018 rozlúčili víťazstvom 3:1. Celkovo skončili na peknom štvrtom mieste v Majstrovstvách oblasti STRED.

Posledný aprílový víkend odohrajú svoje posledné zápasy v sezóne 2017-2018 aj kadetky. V nedeľu vycestujú za súperom do Čadce.

Mladšie žiačky tiež v nedeľu odohrajú prvý turnaj  Finále oblasti STRED. Do finále postúpili družstvá MŠK Žiar nad Hronom, Poltár, ŠKM Liptovský Hrádok a VA Žilina. V kategórii mladších žiačok je to najvyššia súťaž.

Prvý turnaj sa  odohrá v Žiline a druhý 6. 5. 2018  v Poltári.

Záverečné dva turnaje čakajú aj mladšie žiačky v 3-kovom volejbale. V sobotu 28.4.2018 sa predstavia na domácej palubovke. V telocvični Gymnázia M. Rúfusa privítajú dievčatá z Brusna. Začiatok o 9,00 hod.  Posledný turnaj odohrajú 12. mája 2018 v Liptovskom Hrádku.