Pokračovali semifinálové turnaje v 4-kovom volejbale

Dievčatá "C" družstva odohrali turnaj 2. 4. 2017 v Poltári

Výsledky:
ŽIAR "C" - DETVA "B"        2:0
ŽIAR "C" - L.HRÁDOK "A"  0:2
ŽIAR "C" - POLTÁR "A"       1:2

V prvom zápase naše dievčatá využili slabší deň Detvy a postarali sa o ďalšie prekvapenie. Prvý set vyhrali s veľkým prehľadom a v druhom otočili z 15:20,keď v koncovke potom využili tretí mečbal.
 S Hrádkom sme držali krok do polovičky setov, potom však favorit skupiny potvrdil papierové predpoklady. No ani dnes nedostal nič zadarmo.
 Domáci Poltár nám dnes oplatil prehru z Detvy. Pritom prvý set sme vysoko vyhrali, keď sme využívali našu výškovú prevahu. Potom však domáce pridali na obrátkach a zlepšili pohyb. Zrazu boli všade a my sme nič nepoložili na zem, k tomu sa pridalo zopár nevynútených chýb a zákonite sa dostavil výsledok.
 Napriek tomu sme stále nečakane v hre o postup do finálovej skupiny, keď aj dnes sme odohrali tri vyrovnané partie.
 Zostava: E.Hlaváčová, V.Topoľanová, N.Petorová,
V.Petrášová, K.Tapferová, A.Kolláriková.Tréner: Kollárik
 Fanklub bol dnes v oklieštenej zostave, ale opäť dal počas všetkých zápasov o sebe vedieť.Vďaka.

Hráčky "D" družstva  odohrali turnaj na domácej palubovke

Zostava:

Skalošová, Fleischmannová, Uhrovičová, Mrenicová, Púchovská, Kupčiová, Kosmeľová

Tréner: Šestáková

Dievčatá nastúpili na prvý zápas proti B. Bystrici v ktorom sa preukázali skúsenejšie hráčky B. Bystrice ktoré zápas vyhrali. V druhom zápase proti P. Bystrici dievčatá prvý set dievčatá vyhrali ale v druhom sete sa ukázali ich nedostatky a set prehrali. V treťom sete hrali vyrovnane, ale robili veľa chýb a nakoniec prehrali. V treťom zápase proti Brusnu "B" ukázali bojového ducha, v druhom sete prekvapili súpera a set vyhrali. Tajbrejk lepšie zvládli hostky a vyhrali 2:1.