obr: Mladšie žiačky víťazne

Mladšie žiačky víťazne

Naše najmladšie volejbalistky nastúpili v nedeľu 25.11.2018 proti súperkám z Detvy. Dôležité zápasy so susedom z tabuľky dopadli v náš prospech. Hráčky v oboch zápasoch ukázali pekné volejbalové momenty, ale tiež sa nevyhli nevynúteným chybám, ktoré pramenia hlavne z ich bojazlivosti. V rozhodujúcich momentoch družstvo podržala Romča Krajčiová.

MŠK Žiar nad Hronom - MVK Detva 3:0 (22, 12, 22); 3:0 (23, 13, 23)

Zostava: Fričová, Futáková, Gocníková, Hricová, Krajčiová, Králová, Kováčová, Kútniková V., Kútniková N., Müllerová, Podmanická, Tapferová, Tončová, Uhrovičová P., Uhrovičová Z. (libero), Vencelová, trénerky: Bieliková A., Bieliková E.Novinky

Baniar a Zelina štartujú na Pretekoch mieru

Cyklistický kolotoč juniorských Ncupov pokračuje od 9. - 12.5.2019 v susednom Česku. V Terezíne odštartuje vo ...

Žiarski cyklisti na Pretekoch mieru

Už tradične patria májové cesty cyklistom na Pretekoch mieru. V dňoch 3 -5.mája 2019 bude v Moravskej Třebovej ...

Volejbalisti pozývajú na členskú schôdzu

Výkonná rada VK MŠK Žiar nad Hronom  pozýva všetkých svojich členov na členskú schôdzu, ktorá sa ...

Súťažný poriadok pre rok 2019

                                ...

Zelinová štartuje od dnes na svetovom pohári

Od dnes do nedele sa uskutoční svetový pohár junioriek v Holandsku. V drese Slovenska sa na ...

Viac noviniek