obr: Mladšie žiačky na turnaji v Krupine

Mladšie žiačky na turnaji v Krupine

Dňa 9. 9. 2017 sa odohral turnaj mladších žiačok v Krupine za prítomnosti ôsmich družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch základných skupín. V každej skupine hral každý s každým. Žiarske dievčatá sa zúčastnili s dvomi družstvami: MŠK Žiar nad Hronom „A" a MŠK Žiar nad Hronom „B". Dievčatá MŠK Žiar nad Hronom „B" nastúpili v svojej skupine proti družstvám Krupina A, B. Bystrica a Hnúšťa, kde si vybojovali druhé miesto vo svojej skupine a postúpili ďalej do bojov o prvé a štvrté miesto. Tu sa rozhodovalo o postup do finále, kde napokon zdolali Čadcu a dostali sa do finále, kde bojovali o prvé miesto s Hnúšťou. Dievčatá nastúpili do finále s bojovnosťou, ktorú ukazovali počas celého turnaja. V prvom sete hrali vyrovnane až do konca, ale koncovku prvého setu lepšie zvládli skúsenejšie dievčatá z Hnúšte a set vyhrali. V druhom sete začali rovnako ako v prvom ,ale v polovici setu sa opäť prejavila skúsenejšia Hnúšťa, ktorá aj zápas napokon vyhrala. Dievčatá sa tak umiestnili na zaslúženom druhom mieste. Dievčatá podali veľmi dobrý výkon. Bojovali ako sa patrí a turnaj si užili.
Zostava: Čiliaková, Hurajová, Kinková, Hricová, Weissová, Debnárová, Kmeťová, Kútniková N., Kútniková V. Müllerová, tréner Šestáková
Výsledky:
Základná skupina:
Krupina A - Žiar nad Hronom B 0:2
Hnúšťa - Žiar nad Hronom B 2:0
B. Bystrica - Žiar nad Hronom B 0:2

Semifinálová skupina:
Čadca - Žiar nad Hronom B 0:2

Finálová skupina:
Hnúšťa - Žiar nad Hronom B 2:0

Mladšie žiačky "A" vycestovali v značne improvizovanej zostave. Prvé zápasy začali celkom slušne. Potom však nešťastne prehrali zápas s Čadcou, keď v oboch setoch celý čas viedli a tesne nepostúpili zo skupiny do semifinále. V súbojoch o 5. až 8. miesto už na dievčatá padla doslova deka. Prejavila sa únava dievčat, ktoré sme nemali prakticky za koho striedať a svoje stopy pravdepodobne zanechalo ešte aj nedávne kondičné sústredenie. Takže sme skončili zákonite na poslednom ôsmom mieste.

Výsledky: Žiar A - Levice 1:1
Žiar A - Krupina B 2:0
Žiar A - Čadca 0:2
Žiar A - Krupina A 0:2
Žiar A - Krupina B 1:2

Zostava: N.Petorová,V.Petrášová,V.Kašiarová,
K.Skalošová,E.Fleischmannová,N.Mrenicová,
P.Uličná,A.Kolláriková. Tréner Kollárik

 

 Novinky

Turistika ZH

Prechod na turistika-zh.blogspot.sk/2017

Cez víkend 21.-22.10.2017 hrajú doma len ženy

Sobota 21.10.2017: Ženy privítajú v ZUS Aréne /ŠH/ hráčky Stropkova. Dvojzápas začína o 11,00 hod. Staršie ...

Lysec - Veľká Fatra 14.10.2017

  P O Z V Á N K A   MŠK Žiar nad Hronom s. r. ...

Jarmočný víkend aj s volejbalom

Sobota 14.10.2017: Ženy hrajú na pôde súpera v Rimavskej Sobota. Staršie žiačky "A" privítajú v telocvični ...

Začínajú volejbalové majstráky

Cez víkend  7.-8. 10.2017 začínajú majstrovské volejbalové zápasy všetkých družstiev v sezóne 2017-2018. SOBOTA 7. 10. ...

V Dubnici atléti zase hviezdili

Po úspešnom účinkovaní žiarskych atlétov v súťažiach družstiev, sa svojho vrcholu sezóny dočkali atléti v kategórii ...

Chôdza na Bacúchu- cena Jozefa Pribilinca

Dňa 23.9 2017 sa konal 10. ročník Chôdzi na Bacúchu- cena Jozefa Pribilinca . Na trať ...

Jarmočný víkend aj s volejbalom

Sobota 14.10.2017: Ženy hrajú na pôde súpera v Rimavskej Sobota. Staršie žiačky "A" privítajú v telocvični ...

Začínajú volejbalové majstráky

Cez víkend  7.-8. 10.2017 začínajú majstrovské volejbalové zápasy všetkých družstiev v sezóne 2017-2018. SOBOTA 7. 10. ...

Viac noviniek