obr: Mladšie žiačky na turnaji v Krupine

Mladšie žiačky na turnaji v Krupine

Dňa 9. 9. 2017 sa odohral turnaj mladších žiačok v Krupine za prítomnosti ôsmich družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch základných skupín. V každej skupine hral každý s každým. Žiarske dievčatá sa zúčastnili s dvomi družstvami: MŠK Žiar nad Hronom „A" a MŠK Žiar nad Hronom „B". Dievčatá MŠK Žiar nad Hronom „B" nastúpili v svojej skupine proti družstvám Krupina A, B. Bystrica a Hnúšťa, kde si vybojovali druhé miesto vo svojej skupine a postúpili ďalej do bojov o prvé a štvrté miesto. Tu sa rozhodovalo o postup do finále, kde napokon zdolali Čadcu a dostali sa do finále, kde bojovali o prvé miesto s Hnúšťou. Dievčatá nastúpili do finále s bojovnosťou, ktorú ukazovali počas celého turnaja. V prvom sete hrali vyrovnane až do konca, ale koncovku prvého setu lepšie zvládli skúsenejšie dievčatá z Hnúšte a set vyhrali. V druhom sete začali rovnako ako v prvom ,ale v polovici setu sa opäť prejavila skúsenejšia Hnúšťa, ktorá aj zápas napokon vyhrala. Dievčatá sa tak umiestnili na zaslúženom druhom mieste. Dievčatá podali veľmi dobrý výkon. Bojovali ako sa patrí a turnaj si užili.
Zostava: Čiliaková, Hurajová, Kinková, Hricová, Weissová, Debnárová, Kmeťová, Kútniková N., Kútniková V. Müllerová, tréner Šestáková
Výsledky:
Základná skupina:
Krupina A - Žiar nad Hronom B 0:2
Hnúšťa - Žiar nad Hronom B 2:0
B. Bystrica - Žiar nad Hronom B 0:2

Semifinálová skupina:
Čadca - Žiar nad Hronom B 0:2

Finálová skupina:
Hnúšťa - Žiar nad Hronom B 2:0

Mladšie žiačky "A" vycestovali v značne improvizovanej zostave. Prvé zápasy začali celkom slušne. Potom však nešťastne prehrali zápas s Čadcou, keď v oboch setoch celý čas viedli a tesne nepostúpili zo skupiny do semifinále. V súbojoch o 5. až 8. miesto už na dievčatá padla doslova deka. Prejavila sa únava dievčat, ktoré sme nemali prakticky za koho striedať a svoje stopy pravdepodobne zanechalo ešte aj nedávne kondičné sústredenie. Takže sme skončili zákonite na poslednom ôsmom mieste.

Výsledky: Žiar A - Levice 1:1
Žiar A - Krupina B 2:0
Žiar A - Čadca 0:2
Žiar A - Krupina A 0:2
Žiar A - Krupina B 1:2

Zostava: N.Petorová,V.Petrášová,V.Kašiarová,
K.Skalošová,E.Fleischmannová,N.Mrenicová,
P.Uličná,A.Kolláriková. Tréner Kollárik

 

 Novinky

Funkčné vyšetrenie - spiroergometria.

Starší žiaci a kadetky CK MŠK Žiar nad Hronom majú za sebou funkčné vyšetrenie v Centre športovej ...

Foltán a Zelina štartujú v Belgicku na klasike

Slovenskí juniorskí reprezentanti a členovia nášho klubu  Adam Foltán a Andrej Zelina boli reprezentačným trénerom M.Novosadom ...

Sulina - Lovčica - Trubín 10.3.2018

Sulina - Lovčica - Trubín 10.3.2018  

Volejbalové ženy aj ďalšie kolo odohrajú vonku

Sobota 10. 03. 2018: Ženy cestujú za súperom do Prešova. Staršie žiačky "A" privítajú v telocvični ...

Volejbalový sumár 03. - 04. marec 2018

Sobota  03. 03 .2018 Ženy: 1. VK Púchov - MŠK Žiar nad Hronom 2:3 (19,-21,25,-22,-8) a 1:3 ...

Po prázdninách pokračujú volejbalové súťaže

Sobota 3.marca 2018: Ženy nasledujúce tri kolá odohrajú na palubovkách súperov. V sobotu cestujú do Púchova. ...

Tréningový kemp VODICE 2018

Záverečná príprava v Chorvátsku. Cyklisti CK MŠK Žiar nad Hronom odcestovali17.2.2018 na záverečnú časť prípravy pred novou ...

Posledné zápasy vo februári

Vo štvrtok 14. 02. 2018 mladšie žiačky "B" budú dohrávať odložené zápasy s MVK Poltár v ...

Viac noviniek