obr: Mladšie žiačky na turnaji v Krupine

Mladšie žiačky na turnaji v Krupine

Dňa 9. 9. 2017 sa odohral turnaj mladších žiačok v Krupine za prítomnosti ôsmich družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch základných skupín. V každej skupine hral každý s každým. Žiarske dievčatá sa zúčastnili s dvomi družstvami: MŠK Žiar nad Hronom „A" a MŠK Žiar nad Hronom „B". Dievčatá MŠK Žiar nad Hronom „B" nastúpili v svojej skupine proti družstvám Krupina A, B. Bystrica a Hnúšťa, kde si vybojovali druhé miesto vo svojej skupine a postúpili ďalej do bojov o prvé a štvrté miesto. Tu sa rozhodovalo o postup do finále, kde napokon zdolali Čadcu a dostali sa do finále, kde bojovali o prvé miesto s Hnúšťou. Dievčatá nastúpili do finále s bojovnosťou, ktorú ukazovali počas celého turnaja. V prvom sete hrali vyrovnane až do konca, ale koncovku prvého setu lepšie zvládli skúsenejšie dievčatá z Hnúšte a set vyhrali. V druhom sete začali rovnako ako v prvom ,ale v polovici setu sa opäť prejavila skúsenejšia Hnúšťa, ktorá aj zápas napokon vyhrala. Dievčatá sa tak umiestnili na zaslúženom druhom mieste. Dievčatá podali veľmi dobrý výkon. Bojovali ako sa patrí a turnaj si užili.
Zostava: Čiliaková, Hurajová, Kinková, Hricová, Weissová, Debnárová, Kmeťová, Kútniková N., Kútniková V. Müllerová, tréner Šestáková
Výsledky:
Základná skupina:
Krupina A - Žiar nad Hronom B 0:2
Hnúšťa - Žiar nad Hronom B 2:0
B. Bystrica - Žiar nad Hronom B 0:2

Semifinálová skupina:
Čadca - Žiar nad Hronom B 0:2

Finálová skupina:
Hnúšťa - Žiar nad Hronom B 2:0

Mladšie žiačky "A" vycestovali v značne improvizovanej zostave. Prvé zápasy začali celkom slušne. Potom však nešťastne prehrali zápas s Čadcou, keď v oboch setoch celý čas viedli a tesne nepostúpili zo skupiny do semifinále. V súbojoch o 5. až 8. miesto už na dievčatá padla doslova deka. Prejavila sa únava dievčat, ktoré sme nemali prakticky za koho striedať a svoje stopy pravdepodobne zanechalo ešte aj nedávne kondičné sústredenie. Takže sme skončili zákonite na poslednom ôsmom mieste.

Výsledky: Žiar A - Levice 1:1
Žiar A - Krupina B 2:0
Žiar A - Čadca 0:2
Žiar A - Krupina A 0:2
Žiar A - Krupina B 1:2

Zostava: N.Petorová,V.Petrášová,V.Kašiarová,
K.Skalošová,E.Fleischmannová,N.Mrenicová,
P.Uličná,A.Kolláriková. Tréner Kollárik

 

 Novinky

Volejbalové zápasy cez víkend 20.-21. 01. 2018

Sobota 20.1.2018: Ženy cestujú za súperom na východ do Prešova. Staršie žiačky "A"  v prvých majstrákoch ...

Kondičné sústredenie na Skalke

Tento víkend sa uskutočnilo krátkodobé sústredenie našej mládeže, starších žiakov a kadetiek v horskom stredisku Skalka ...

Začína volejbalová jar

V sobotu 13.1.2018 privítajú ženy na palubovke ZUS arény družstvo 1. VK Púchov. Dvojzápas začína o ...

Volejbalová rozlúčka s rokom 2017

V sobotu 30.12.2017 volejbalový klub usporiadal už tradičný koncoročný turnaj.V systéme každý s každým proti všetkým,nastúpila ...

PF 2018

Ďakujeme všetkým sponzorom, trénerom, rodičom, fanúšikom a každému kto pri nás stál a akokoľvek nás podporoval. ...

Výsledky - Vianočný plavecký pretek 2017

Výsledky - Vianočný plavecký pretek 2017 - celkové výsledky - výsledky DELZH

Zelinová a Černek bronzoví na M-SR v cyklokrose.

V nedeľu 3.12.2017 sa uskutočnili M-SR v cyklokrose na zamrznutej a zasneženej trati v Bánovciach nad Bebravou. Aj náš klub ...

V sobotu 9. 12. 2017 posledné domáce majstrovské volejbalové zápasy tohto roka

Ženy v sobotu 9. decembra 2017 privítajú na palubovke ZUS arény /ŠH/ lídra východnej skupiny 1. ...

Cvičenie JÓGY v POS sa v piatok 08.12.2017 NEUSKUTOČNÍ

Cvičenie JOGY v POS sa v piatok 08.12.2017 z priestorových dôvodov NEUSKUTOČNÍ. Ďakujeme za pochopenie.   ...

Viac noviniek