Mladšie žiačky bronzové

09.05.2018 14:27:19
Mladšie žiačky bronzové

Dňa 6. 5. 2018 sa v Poltári odohral druhý finálový turnaj oblasti STRED mladších žiačok.

Žiarčanky  podali v Poltári oveľa lepšie výkony ako pred týždňom v Žiline. Aj napriek prehrám s Poltárom a so Žilinou, sme boli stále v hre o tretie miesto.Proti týmto súperom sme uhrali v jednotlivých setoch viac bodov ako Liptovský Hrádok.V rozhodujúcom zápase o tretie miesto nám tak s týmto súperom stačilo víťazstvo 2:0 s akýmkoľvek bodovým rozdielom.V tomto súperení o všetko, sme odohrali náš najlepší zápas a zaslúžene sme skončili na bronzovom stupienku.
Pochvala za výkon patrí aj fanklubu,ktorý je isto najlepší na Slovensku a zároveň aj volejbalovému klubu MŠK, ktorý nám vytvoril perfektné podmienky v príprave na finálové turnaje.
Výsledky:

MŠK Žiar n/Hr.  - MVK Poltár     0:2