Mladšie žiačky „A“ a „B“ na turnaji v Hnúšti

24.09.2017 23:24:55
Mladšie žiačky „A“ a „B“ na turnaji v Hnúšti

Obidve družstvá mladších žiačok sa dňa 23.9.2017 zúčastnili XIV. ročníka volejbalového turnaja „O POHÁR MESTA HNÚŠŤA".

Mladšie žiačky „A"

Dnes to bol v Hnúšti zo strany „áčka" nepodarený turnaj. Znova množstvo jednoduchých a nepochopiteľných chýb. Neuveriteľne veľa pokazených podaní a ľahkých príjmov. V zápase o tretie miesto zlepšenie, ale zároveň podcenenie súpera a ľahkovážnosť v niektorých situáciách. Štvrté miesto z ôsmych družstiev je ešte vzhľadom na výkon lichotivé. Skúšanie nového systému je jedna vec, ale chyby, ktoré by sme už nemali robiť druhá.
Výsledky :
Žiar „ A" - L.Hrádok 2:0
Poltár 0:2
Brusno 1:1
SEMIFINÁLE : Žiar „A" - Hnúšťa 0:2
O 3.miesto : Žiar „A" - Žiar „B" 1:2
Zostava: Petorová, Kosmeľová, Kupčiová, Púchovská, Kolláriková, Mrenicová, Topoľanová, Skalošová, Uhrovičová, Fleischmannová. Tréner: Kollárik

Mladšie žiačky B
Dievčatá začali veľmi dobre vo svojej skupine, vyhrali dva zápasy, ale v treťom proti Hnúšti spravili veľa chýb, pokazili veľa podaní, v poli im padali jednoduché lopty a Hnúšťa to využila a zápas hladko vyhrala. V zápase o tretie miesto zabojovali, ale zase spravili jednoduché chyby. Napriek tomu zápas v tajbrejku vyhrali a obsadili pekné tretie miesto.
Žiar B- Levice 2:0
Krupina 2:0
Hnúšťa 0:2
Semifinále Žiar B- Poltár 0:2
O tretie miesto Žiar „B"- Žiar „A" 2:1.
Zostava: Čiliaková, Kinková, Debnárová, Hurajová
Melišková, Kútniková , N,Kútniková V. Kmeťová,