Mladšie žiačky

14.02.2017 12:34:46
Mladšie žiačky

MŠK Žiar n/Hr. "B" -Lokomotíva Čadca 0:3 (-16,-10,-13)
                                                        3:1 (23,22,-21,12)
V sobotu 11.2.2017 sa v telocvični na gymnáziu  diali veci. Po prvom prehratom zápase, v ktorom však Čadci až neskutočne vychádzali podania, domáce hráčky rozprávkovo zdvihli hlavy. Ašpirantovi na postup do finálovej skupiny ukázali ako sa bojuje srdiečkom.
Žiarčanky nepoznali stratenú loptu, predháňali sa v bojovnosti, zlepšili príjem, nahrávku a fantastickým divákom ukázali už aj zopár smečov. Jasnému favoritovi dvojzápasu vypálili rybník a skvelému obecenstvu sa odvďačili za užasnú atmosféru víťazstvom. Dievčatá v posledných zápasoch dokázali viackrát, že volejbalovo napredujú a už si to proste musel niekto odniesť.
Zápasy s prehľadom rozhodovali naši začínajúci rozhodcovia Maťo Hrčka a Paťo Ďurčov.
ZOSTAVA : E.Hlaváčová, N.Petorová,
S.Púchovská, B.Kosmeľová, V.Petrášová,