Kadetky s plným bodovým ziskom

Kadetky s plným bodovým ziskom

Juniorky:
Sobota 11. 10. 2014
Domáce dievčatá nastúpili na oba zápasy zakríknuté a bez emócii a počas oboch stretnutí sa nedokázali vyhecovať. Navyše urobili viac nevynútených chýb ako súper a tak ťahali za kratší koniec. Je to škoda, lebo hlavne druhý zápas mali možnosť vyhrať.

Žiar nad Hronom - Liptovský Hrádok 0:3 (-21,-18,-23)
Žiar nad Hronom - Liptovský Hrádok 2:3 (-15,24,-21,19,-7)

Zostava: Talánová, Šurková, Kupčiová, Krajčiová K., Krajčiová V., Kružlicová, Kazárová, Šestáková, Schwarzová, Királyová, Rihová , Tréneri: Kollárik , Šestáková

Kadetky:
Nedeľa 12. 10. 2014

Žiarčanky dosiahli povinné víťazstvá, keď len v poslednom sete druhého zápasu si svojou ľahkovážnosťou skomplikovali situáciu. Príležitosť zahrať si dostali všetky hráčky.

ZH-Hnúšťa 3:0 (17,12,13)
ZH-Hnúšťa 3:0 (16,18,22)

Zostava: Krajčiová V., Krajčiová K., Rihová, Kupčiová, Királyová, Kružlicová, Šestáková, Kazárová, Holosová, Tréneri: Kollárik, Šestáková

Staršie žiačky:
Po ukončení prípravného obdobia, dievčatá nastúpili v sobotu 11.10.2014 na prvý majstrovský zápas na domácej palubovke. Za súpera mali družstvo AC UNIZA Žilina, s ktorým sa stretli v príprave
na turnaji v Žiline s výsledkom 2:1 pre naše farby.

MŠK Žiar n/Hr. - UNIZA Žilina 3:2 (22; -22; -19; 10; 9)
MŠK Žiar n/Hr. - UNIZA Žilina 1:3 (-19; -16; 16; -18)

Zostava: Adamová B., Bieleková Ž., Blahyjová M., Čechová J., Kartíková D., Kollárová B., Ružičková L., Sedláková L., Selecká N., Šedivcová N., Trokšiarová A., Vašová D., Rišňovská M., Turčanová S.

Prvý zápas bol veľmi vyrovnaný, niekedy to vyzeralo ako na hojdačke.
Dievčatá však v poslednom sete zabojovali a prvé víťazstvo v súťaži si naozaj zaslúžili.
V druhom zápase sa dievčatá úplne „odovzdali" súperovi. Dokázali vyhrať len jeden set. Vôbec sa nepovzbudzovali, kazili podanie a celkove pôsobili nesústredene. Súper zaslúžene vyhral.

Mladšie žiačky:
Dňa 12.10.2014 začali svoje majstrovské zápasy aj mladšie žiačky u súpera v Poltári. Naše hráčky, ktoré len začínajú zbierať volejbalové skúsenosti a zručnosti na svoje vyspelejšie protihráčky nestačili a obidva zápasy prehrali. Veríme, že pokiaľ dievčatá budú na tréningoch pracovať ako doteraz, tak sa budú zlepšovať od zápasu k zápasu a v jarnej časti budú družstvám v súťaži vyrovnaným súperom.

MVK Poltár - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 /11,10,10/
MVK Poltár - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 /7,14,15/

Zostava: Pulišová Viktória, Kapiašová Dominika, Sedliaková Iveta, Balážová Sára, Filandová Beáta, Gregorová Zuzana, Kukučková Lucia, Hrčková Lucia, Tatárová Laura, Müllerová Timea, Krajčiová Ema, Čamajová Angelika, Šestáková Sofia

aktuálne tabuľky nájdete v sekcii ZÁPASY - VÝSLEDKY