Juniorky s plným bodovým ziskom

02.03.2015 12:52:14

Juniorky sobota 28.2.2015:

Žiarčanky mali priebeh oboch zápasov v podstate pod kontrolou . Malú zápletku pripustili len v poslednom sete druhého zápasu . Využili výškovú prevahu a dominovali ako v útoku , tak aj v obrane na sieti . Vyústením toho boli dva vyhraté zápasy .
MŠK Žiar nad Hronom - Kežmarok 3:0 (15,18,19)
MŠK Žiar nad Hronom - Kežmarok 3:0 (13,21,23)

Zostava : Talánová, Királyová, Krajčiová V., Krajčiová K., Rihová, Kupčiová, Silná, Petlušová, Šurková Tréneri : Kollárik , Šestáková

Tabuľka:

fotogaléria zo zápasov junioriek:

Kadetky nedeľa 1.3.2015

O osude prvého zápasu sa rozhodovalo v koncovkách setov. Naše hráčky mali pevnejšie nervy, hlavne v tajbrejku, kde otočili stav 4:7 a aj napriek tomu, že rozhodca si vymyslel dva body pre domácich , naše dievčatá ho vyhrali 19:17 a tým aj celý zápas . V druhom zápase už dominoval súper, na ktorého razantné útoky stredom siete nenašli žiarčanky účinnú obranu. Domáce hráčky zaslúžene vyhrali druhý zápas bez straty setu .

VA Žilina - MŠK Žiar nad Hronom 2:3 (21,-20,19,-21,-17)
VA Žilina - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (15,18,12)

Zostava : Királyová, Krajčiová V., Krajčiová K., Rihová, Kupčiová, Šestáková, Petlušová, Čechová, Šedivcová
Tréneri : Kollárik , Šestáková

tabuľka:

Staršie žiačky sobota 28.2.2015

VK KÚPELE BRUSNO -MŠK ŽIAR NAD HRONOM 3:0 (25:21; 25:13; 25:6;)
VK KÚPELE BRUSNO -MŠK ŽIAR NAD HRONOM 3:0 (25:14; 25:18; 25:8)

Zostava:
Adamová Barbora, Blahyjová Monika, Bieleková Žofia, Kollárová Barbora, Sedláková Lucia, Šedivcová Natália, Vašová Diana, Rišňovská Michaela a Turčanová Soňa.
Tréneri: Dobrovič, Tenkelová

Do Brusna sme cestovali v „oklieštenej" zostave, dve hráčky sú stále zranené a chrípka úraduje aj v našom družstve.
Dievčatá dokázali so súperkami držať krok len v prvých setoch, potom už kormidlo prebrali dievčatá z Brusna.
Poďakovanie patrí Blahyjovej Monike, Kollárovej Barbora a Adamovej Barbore, ktoré aj napriek chorobe prišli na zápas a pomohli družstvu uhrať uspokojivý výsledok.