Bilancovanie tohtoročnej vodáckej sezóny

06.09.2017 13:16:57
Bilancovanie tohtoročnej vodáckej sezóny

Medzinárodné majstrovstvá sit on top

Víťazstvo v jazde na kajaku typu sit-on-top v máji 2017 v Cvrčoviciach v Českej republike v kategórii muži a ženy obhájili z minulého roka naši športovci. Tento rok nimi boli Milica Abrahámová a Peter Abrahám.

Hronský vodácky maratón o pohár primátora mesta Žiar nad Hronom

Tohtoročná pravidelná akcia vodákov organizovaná Klubom vodáctva a raftingu MŠK Žiar nad Hronom sa konala počas slnečného víkendu 9.-11.júna 2017. Medzi účastníkmi akcie sa okrem skúsených vodákov našli aj takí, ktorí si to prvýkrát vyskúšali najprv pod dozorom inštruktorov na žiarskom rybníku a potom aj na tečúcej vode Hrona. Prvenstvo a pohár primátora mesta Žiar nad Hronom obhájili minuloroční víťazi do 18 rokov posádka double Klimenti a najrýchlejšou posádkou sa stala posádka Abrahámovci s časom 1 hod: 19 min: 6 sek.

Medzinárodný pohár Cvrčovický džbánek vyhrali naši vodáci

10 účastníkov nášho klubu súťažiacich vo viacboji  dvojčlenných posádok pramíc v Českej republike 5. augusta 2017 úspešne reprezentovalo naše mesto a získalo 1. miesto v kategóriách ženy, muži a seniori a 2. miesto v kategórii dorast.