Na bicykloch okolo Štiavnických jazier 2.6.2013 /nedeľa/

ZRAZ účastníkov -2. júna 2013 o 9:00 hod. na parkovisku pred
II. ZŠ, Ul. M. R. Štefánika v Žiari nad Hronom

POPIS TRASY :
Žiar n/Hronom - Hliník n/Hronom - Sklené Teplice - Podhorie - Banská Štiavnica ( Hájik - spoločné stretnutie od 11.00-11.30 hod. ) - Banská Štiavnica ( sídlisko DRIEŇOVÁ ) - Banský Studenec - možnosť kúpania
POPIS TRASY - späť :
Banský Studenec - Kysihýbel ( Arborétum ) - Banská Belá - Kozelník - Hronská Breznica - Hronská Dúbrava - Trnava Hora - Žiar n/Hronom.
MOŽNOSŤ KÚPANIA NA JAZERÁCH
DĹŽKA CYKLOTRASY: 75 km
OBČERSTVENIE :
Počas cyklotrasy z vlastných zásob. Po ukončení za Domom kultúry v Žiari nad Hronom bude podané OBČERSTVENIE

PRIHLÁŠKY : do 1. 6. 2013 na č t. 0903 048992 - p. Maroši , 0902 345935 - p. Krátky,
email: emankratky@seznam.cz
INFORMÁCIE : pp. Maroši, Krátky

TECHNICKÉ USTANOVENIA :
Trasa je odporučená pre účastníkov na cestných, trekových, ako aj horských bicykloch. Každý účastník je povinný počas jazdy mať na hlave riadne upevnenú cyklistickú prilbu, pretože podujatie sa koná za plnej cestnej premávky. Všetci účastníci sú povinní dodržiavať príslušné ustanovenia Zákona o cestnej premávke a Vyhlášku MV SR, ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke a dodržiavať pokyny organizátorov.

KAŽDÝ ŠTARTUJE NA VLASTNÉ NEBEZPEČENSTVO

Za organizačný štáb