obr: Mládežnícky šampionát v Žiari nad Hronom

Mládežnícky šampionát v Žiari nad Hronom

V dňoch 13-14.7.2019 sme organizovali mládežnícke majstrovstvá Slovenska v cestnej cyklistike. V časovke jednotlivcov dosiahol najlepší výsledok M.Ďurík, ktorý v kategórii starších žiakov obsadil 5.m. Na medailu stratil necelých 8 sec. F.Štanceľ skončil na peknom 7.m. Mladší žiak D.Sochan po bojovnom výkone obsadil pekné 6.m. a F.Záhorec 8.m.

https://www.cyklistikaszc.sk/…/casovcd89246bcad94aa8e83a9c8…

V cestných pretekoch jednotlivcov bol M.Ďurík naozaj iba kúsok od medaily, keď v záverečnom špurte skončil na 4.m. Najlepší mladší žiak z našich chalanov bol F.Záhorec na 8.m. Smolu mal L.Ungvarský, ktorý po páde a jazde na rezervnom bicykli špurtoval na 5.m. J.Vlčák skončil na 9.m.

https://www.cyklistikaszc.sk/…/vyslec2aec47fea2eb5639738627…

Juniori a juniorky mali preteky započítané do Slov. pohára.
V časovke jednotlivcov junioriek zvíťazila S.Záhorcová pred tímovou kolegyňou V.Zelinovou. Junior T.Kamenský obsadil vo svojej kategórii pekné 6.m.
V nedeľu čakal rovnaký 23km okruh aj na juniorov a juniorky. Juniorky odštartovali spoločnú kategóriu so ženami. Najlepšie sa darilo S.Záhorcovej, ktorá prišla na výbornom druhom mieste. V Zelinová skončila na 3.m. Junior T.Kamenský prišiel v hlavnej skupine na 17.m.

Gratulujeme všetkým víťazom a našim pretekárom držíme palce na štarte ďalších pretekov.Novinky

Zimné sústredenie na Skalke 2020

Na Skalke sú opäť skvelé podmienky na bežkovanie, tak sme ich využili naplno. Hneď po Novom ...

Bronz z majstrovstiev Slovenska v športovej chôdzi v BB

                 Bronz z majstrovstiev Slovenska v športovej chôdzi    ...

Bronz z MS v športovej chôdzi v BB

                      Bronz z majstrovstiev Slovenska v ...

PF 2020

Ďakujeme všetkým našim sponzorom, priaznivcom a fanúšikom. Vážime si vašu podporu a dôveru v uplynulom roku. ...

Zelinová je vicemajsterka Slovenska

  V nedeľu 1.12.2019 sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska v cyklokrose. V Krupine čakala na všetkých pretekárov ...

Viac noviniek