Cyklokros v Podbrezovej

23.10.2018 13:46:25

V sobotu 20.10.2018 pokračoval Slovenský pohár v cyklokrose 4.kolom v Podbrezovej.

Na štarte nechýbali ani cyklisti CK MŠK Žiar nad Hronom,ktorý sa pripravovali s trénerom R.Barényim.

V kategórii mladších žiakov podali chlapci výborný výkon a až do konca pretekov bojovali o pódiové umiestnenie.Najlepší J.Benča obsadil nepopulárne 4.m. na 6.m. skončil D.Sochan a F.Záhorec na 16.m.
Starší žiaci zabojovali tiež a potvrdzujú stúpajúcu výkonnosť všetkých pretekárov. M.Ďurík opäť potešil a napokon skončil tiež tesne na 4.m. Na stupne víťazov mu chýbalo 6 sekúnd. S.Ihring obsadil 10.m., P.Antal 14.m., R.Jackuliak 17.m., B.Holic 23.m. a A.Antal na 27.m.
Kadet J.Vlčák prešiel cieľom na 8.m.

Juniorka V.Zelinová obsadila v kategórii spolu so ženami 12.m, štvrtá najlepšia juniorka a najlepšia slovenka.

Juniori v medzinárodnej konkurencii kategórie C2 zabojovali a M.Baniar skončil na peknom 6.m. a M.Černek na 16.m.