Skvelý výsledok Doroty Debnárovej

30.10.2023 14:30:27

Skvelý výsledok zaznamenala cez víkend hráčka stolnotenisového klubu MŠK Žiar nad Hronom - Dorota Debnárová. V Bratislave sa 29.10. 2023 uskutočnil bodovací turnaj mládeže BA a TT krajov. V kategórii najmladších žiačok nás reprezentovala D. Debnárová a darilo sa jej skvele. Najprv v skupine nedala šancu svojim súperkám a postupne zdolala Drevenákovú z Nitry, Halásovú z Majcichova a Kučerovú zo Senca zhodne po 3:0. Ako víťazka skupiny mala Dorotka v prvom kole pavúka voľno a v štvrťfinále následne vyradila Yelizavetu Sitak z Nitry 3:0.

V semifinále na Dorotku čakala ďalšie súperka z Nitry - Vašková, ktorá už bola nad jej sily a tak po prehre 0:3 obsadila konečné 3.miesto.

V piatok 27.10. 2023 nám za účast 70 mládežníkov odštartoval tiež 5-ty ročník Žiarskej stolnotenisovej školskej ligy. Zástupcovia jednotlivých ZŠ sa stretli na pôde ZŠ Jilemnického v Žiar nad Hronom.Pódiové umiestnenia získali:
mladší žiaci:

1. Gregor Žilák - ZŠ Jilemnického