Žlté mladšie žiačky s prvým bodom

14.11.2023 08:28:33
Žlté mladšie žiačky s prvým bodom

MŠK Žltý Žiar nad Hronom - ŠKM Liptovský Hrádok 2:3 (-9, -12, 22, 16, -7) a 0:3 (-22, -13, -11)
V nedeľu 12. novembra odohrali žlté mladšie žiačky ďalší domáci dvojzápas v telocvični gymnázia proti súperkám z Liptovského Hrádku. Žiarčanky mali na dosah prvé víťazstvo v súťaži. Už takmer stratený prvý zápas dokázali dostať do tajbrejku, no v ňom im pocit zodpovednosti zväzoval ruky, nohy a keďže sa k tomu pridali nevynútené chyby tak Žiarčankám ostali oči pre plač. V druhom stretnutí dievčatá vzdorovali súperkám len v prvom sete. Potom dostali možnosť zahrať si aj menej skúsené Žiarčanky a súper si postrážil hlavne kvalitnejšim podaním aj druhý zápas.
Zostava:
Monika Giláňová, Viktória Kollárová, Veronika Rebrošová, Michaela Fronková, Aneta Neuschlová, Katarína Hrmova, Dominika Nociarová, Lilien Lepšíková, Linda Búciová, Nina Horvátová, Alexandra Rošková, tréneri Peter Kollárik a Miroslav Kútik