Žlté minivolejbalistky Majsterky oblasti Stred

12.05.2023 13:17:11
Žlté minivolejbalistky Majsterky oblasti Stred
Netradične v pondelok 1. mája sa v ZUS aréne konalo finále oblasti Stred v MINI volejbale. Medzi najlepších 6 družstiev z 20 sa prebojovali až dve naše družstvá, žlté ???? a červené ❤️ dievčatá. Obe družstvá ❤️???? si svojimi výkonmi zabezpečili postup na GRANDEN festival mládeže medzi 8 najlepších tímov z oblasti Stred a Východ. Festival mládeže sa koná prvý júnový víkend v Demänovej. Modré ???? a biele ???? družstvá svoj posledný turnaj o umiestnenie odohrajú až 20. mája.
MŠK ???? Žiar nad Hronom - MVK Poltár 2:0
MŠK ???? Žiar nad Hronom - TJ Novoť 2:0
MŠK ???? Žiar nad Hronom - TJ ŠK VK Krupina "A" 2:0
MŠK ???? Žiar nad Hronom - TJ Mladosť Považská Bystrica 2:0
MŠK ???? Žiar nad Hronom - MŠK ❤️ Žiar nad Hronom 2:1
MŠK ❤️ Žiar nad Hronom - MVK Poltár 2:1
MŠK ❤️ Žiar nad Hronom - TJ Novoť 1:2
MŠK ❤️ Žiar nad Hronom - TJ ŠK VK Krupina "A" 2:0
MŠK ❤️ Žiar nad Hronom - TJ Mladosť Považská Bystrica 0:2
Žlté ???? MINIvolejbalistky aj tento turnaj zvládli bez prehry. V štyroch zápasoch bodovali naplno, len žiarske derby sa rozhodovalo až v tajbrejku.
Zostava ????
Karolína Krajčiová, Olívia Páleníková, Adela Fronková, Michaela Fronková, Natália Rošková, Ema Bugárova, Sofia Gáborová, trénerka Valéria Šestáková
Červené ❤️ družstvo predviedlo na domácej palubovke bojovné a obetavé výkony. Odohrali 5 kvalitných zápasov a potrápili aj favorizovaných súperov. Až v troch zápasoch sa o víťazovi rozhodovalo až v tajbrejku. Hoci nakoniec skončili na nepopulárnom 4. mieste, tak za celú sezónu si zaslúžia uznanie a pochvalu.
Zostava ❤️
Viktória Kollárová, Timea Mandincová, Dominika Nociarová, Nela Pavlendová, Ema Šimonovičová, Alexandra Tadianová, Nella Slašťanová, tréner Peter Kollárik