Sobota 19.01.2019
Ženy:
VA Žilina - MŠK Žiar nad Hronom 3:2 (18, -26, 24, -19, 9)
                                                    1:3 (19, -17, -20, -23)
Ženy odohrali dva vyrovnané zápasy len s ôsmimi dievčatami. V prvom nám po náročných 4 setoch v tajbrejku došli sily a prehrali sme 3:2 (18, -26, 24, -19, 9), no v druhom sme mali rozhodne viac chuti a bojovnosti vyhrať ako domáce a zvíťazili sme 1:3 (19, -17, -20, -23)
Zostava: Kollárová, Kukučková, Sečkárová, Kazárová, Rozenbergová, Rišňovská, libero Adamová (Forgáčová)
Trénerky: Rozenbergová a Dobrovičová

Staršie žiačky "A":
MŠK Žiar nad Hronom - VK Kúpele Brusno 1:3 (15, -18, -22, -22)
                                                                  3:1 (-20, 20, 13, 24)

Dnes sa to skončilo na žiarskom gymnáziu úplne zaslúženou deľbou bodov. Obe stretnutia boli maximálne vyrovnané a o konečných výsledkoch rozhodovali maličkosti. Domáce dievčatá boli v prvom stretnutí až prehnane zakríknuté a nevyužili výhodu dobre rozbehnutého zápasu. V druhom to bol zasa dokonalý obrat. Žiarčanky po strate prvého setu zapli na plné obrátky a dominovali hlavne na podaní, aj keď treba jedným dychom dodať, že v koncovke posledného setu, po tom čo stratili vedenie 24:20, mali aj kúsok šťastia.

ZOSTAVA :
V. Petrášová, V. Topoľanová, A. Čamajová, K. Kašová, D. Šikeťová, E. Hlaváčová, S. Debnárová, N. Petorová, V. Hurajová, T. Čiliaková, K. Skalošová, L. Hricová, tréner P. Kollárik

Nedeľa 20.01.2019
Kadetky:
TJ Lokomotíva Čadca - MŠK Žiar nad Hronom 3:1 (18, -15, 22, 18)
                                                                         0:3 (-16, -23, -15)
 Kadetky vycestovali do zasneženej Čadce a odniesli si jednu prehru 3:1 (18, -15, 22, 18) a víťazstvo 0:3 (-16, -23, -15). Čadca bola síce v prvom zápase dôraznejšia v útoku, no nebyť 'extempore' pána na kolíku mohlo to dôjsť aj do tajbrejku...Dievčatá si to potom vynahradili v druhom zápase a domácim okrem menšej pauzy v druhom sete nedali šancu a hladko vyhrali.
Zostava: Forgáčová, Kukučková, Sečkárová, Hrčková, Čamajová, Krnčoková, libero Matyášová (Krajčiová E., Kapiašová)
Trénerky: Dobrovičová a Rozenbergová

Sledujte nás aj na facebooku: Volejbalový klub MŠK Žiar nad Hronom