volejbalové výsledky 30.-31. marec 2019

31.03.2019 19:02:00
volejbalové  výsledky 30.-31. marec 2019

Sobota 30. marca 2019

Ženy privítali na domácej palubovke lídra východnej skupiny VK Kúpele Brusno, s ktorým prehrali 0:3 (-18, -13, -17) a 1:3 (19, -18, -19, -14).
Zostava: Kollárová, Trokšiarová, Kazárová, Hrčková, Kukučková, Sečkárová, Forgáčová, Filandová, liberá Rišňovská, Adamová. Trénerky: Rozenbergová, Dobrovičová

Staršie žiačky I. trieda

TJ Lokomotíva Čadca – MŠK Žiar nad Hronom 1:3 (-11, 21, -23, -19)

Žiarčanky vycestovali do Čadce na odvetu play-off, skupina o 5. – 8. miesto. Pred dvomi týždňami na domácej palubovke si dvomi víťazstvami 3:0 vytvorili výbornú pozíciu na odvetu. U súpera im stačilo vyhrať jeden set, aby si zabezpečili záverečné boje o 5. miesto. To sa im podarilo hneď na prvý pokus. Hoci potom už prakticky o nič nešlo, domáce bojovníčky nepredali kožu lacno. Naše dievčatá však zvládli náročnú sériu v play-off excelentne a vyhrali ju 3:0 na zápasy. Potvrdili tak stúpajúcu výkonnosť, keď z posledných deviatich stretnutí boli až osem krát úspešné. Fanklub nám v búrlivej atmosfére opäť raz neskutočne pomohol.

Zostava: Topoľanová, Hlaváčová, Šikeťová, Čiliaková, Petorová, Petrášová, Čamajová,
Hricová L., Hurajová, Kašová. Tréner: Kollárik

Mladšie žiačky, MINI volejbal

MŠK Žiar nad Hronom "A"  – VK Kúpele Brusno "B"  2:0 (15, 17)

MŠK Žiar nad Hronom "B"  – VK Kúpele Brusno "A"   0:2 (-12, -11)

MŠK Žiar nad Hronom "B"  – VK Kúpele Brusno "B"   1:2 (16, -16, -11)

MŠK Žiar nad Hronom "A" – VK Kúpele Brusno "A"  0:2 (-17, -24)

Najmladšie volejbalistky na domácej palubovke privítali líderky našej skupiny z Brusna.

„Áčko“ v prvom  zápase nastúpilo proti „béčku“ súpera, s ktorým bojujú o druhú priečku. Zvíťazili 2:0 a potvrdili si druhé miesto v skupine.  „Áčku“ podľahli 2:0, ale keby dievčatá viac zabojovali a vložili do výkonu viac chuti, mohlo to dopadnúť aj opačne.

„B“ družstvo ukázalo veľký pokrok, hrali s chuťou, nerobili zbytočné chyby, bojovali o každú loptu. S „béčkom“ odohrali vyrovnaný zápas a prehrali až v tajbrejku. V zápase s „áčkom“ ukázali pekné a bojovné momenty.

Trénerky veľmi milo prekvapila Katarína Kováčová.

Zostavy:
„A“ družstvo: Müllerová, Krajčiová, Uhrovičová Z., Uhrovičová P., Vencelová
„B“ družstvo: Hricová M., Tončová, Kováčová, Tapferová, Futáková
Trénerky: Bieliková A., Bieliková E.

Nedeľa 31. marca 2019

Kadetky privítali  dievčatá z Detvy a po presvedčivom výkone ich zdolali dvakrát 3:0 (12, 21, 18) a (16, 14, 10). Priestor dostali všetky dievčatá.
Zostava: Forgáčová, Kukučková, Sečkárová, Hrčková, Kašová, Filandová, Čiliaková, Čamajová, Krnčoková, Hurajová, libero Matyášová.
Tréneri: Dobrovičová a Kollárik.