Staršie žiačky VK na turnaji aj posledný septembrový víkend

01.10.2018 12:35:07
Staršie žiačky VK  na turnaji aj posledný septembrový víkend

V sobotu 29.9.2018 sa obidve družstvá starších žiačok zúčastnili na medzinárodnom turnaji v Hnúšti. Na turnaji sa predstavilo dvanásť družstiev. Áčko sa v základnej skupine  postupne stretlo s B.Bystricou 2:0, s Poltárom 1:1 a s Brusnom 1:1.Práve stratený set s Brusnom ( mali v ňom dva mečboly ), rozhodol o tom, že sa dostali do skupiny o 4. až 6. miesto.Tam najskôr podľahli Čadci 0:2 a potom si poradili s Krupinou 2:0. Nakoniec teda obsadili piatu priečku.

Zostava: Petrášová, Petorová, Hlaváčová, Topoľanová, Skalošová, Hurajová, Čiliaková, Debnárová, Šikeťová, Púchovská. Tréner: Kollárik

Béčko v  základnej skupine dva zápasy prehralo a jeden vyhralo a dievčatá hrali o konečné   7. až 9. miesto. V tejto skupine na svoje súperky nestačili a obsadili konečné 9.miesto.

Zostava: Weissová, Fleischmannová, Šimovičová, Kmeťová, Kinková, Hurtíková, Uličná, Regináčová, Pittnerová, Ostášová. Tréner: Šestáková