Pozvánka na členskú schôdzu - VOLEJBALOVÝ KLUB.

05.06.2020 18:04:27
Pozvánka na členskú schôdzu - VOLEJBALOVÝ KLUB.

Výkonná rada VK MŠK Žiar nad Hronom  pozýva všetkých svojich členov na členskú schôdzu, ktorá sa bude konať  v sobotu dňa 27. 06. 2020 o 13,00 hod. v  ŠPORTOVEJ HALE - ZUS aréna, ulica Partizánska 10,  Žiar nad Hronom.

Z dôvodu aktuálneho núdzového stavu vyhláseného vládou  SR a až neskoršieho umožnenia zhromažďovania sa väčšieho počtu obyvateľov, miesto a termín konania členskej schôdze stanovil prezident VK po dohode s konateľom MŠK a oznámil ho všetkým členom klubu na internetovej stránke MŠK Žiar n/Hronom a na facebookovej stránke VK MŠK.

MVDr. Igor Korbela

prezident VK