Mladšie žiačky VK sa predstavili na domácom turnaji

01.10.2018 13:00:56
Mladšie žiačky VK sa predstavili na domácom turnaji

V nedeľu 30.09.2018 sa v telocvični gymnázia a v ZUS aréne uskutočnil turnaj mladších žiačok. Turnaja sa zúčastnilo šesť družstiev z Levíc, Liptovského Hrádku, Žiliny, Krupiny, Brusna a domáceho Žiaru nad Hronom. Počas dňa sa odohralo 15 zápasov systémom každý s každým. Všetky družstvá odohrali 5 zápasov na 2 hrané sety. Až posledný zápas určil konečné poradie družstiev.

Naše volejbalové nádeje predviedli bojovný výkon a ukázali, že ich poctivá práca na tréningoch, prináša ovocie. Ako jedinému družstvu sa podarilo uchmatnúť jeden set neskoršiemu víťazovi turnaja - Brusnu. Pochvalu si zaslúžia všetky dievčatá a hlavne najmladšia Zuzka

Uhrovičová, ktorá prvý krát zažila zápasovú atmosféru a na ihrisku bola platnou hráčkou.

Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým rodičom a priateľom žiarskeho volejbalu za pomoc pri organizovaní turnaja a aj so zabezpečením občerstvenia. Poďakovanie taktiež patrí rozhodcom Martinovi Hrčkovi, Mariánovi Kováčikovi a Petrovi Rozinayovi za objektívne odpískanie všetkých zápasov.

Zostava ZH: Romana Krajčiová, Ivana Fričová, Eliška Podmanická, Petra Uhrovičová, Zuzana Uhrovičová, Agáta Králová, Vladimíra Müllerová, Viktória Gocníková, Katarína Kováčová, Alexandra Kolláriková, Karolína Tapferová, Martina Hricová, Laura Vencelová, Sofia Tončová, Alexis Futáková. Trénerky: Alena Bieliková a Eva Bieliková

Výsledky:
Žiar nad Hronom - Krupina 1:1
Levice - Brusno 0:2
Krupina - Liptovský Hrádok 1:1
Brusno - Žilina 2:0
Žiar nad Hronom - Liptovský Hrádok 1:1
Levice - Žilina 0:2
Žiar nad Hronom - Brusno 1:1
Krupina - Levice 2:0
Liptovský Hrádok - Brusno 0:2
Žilina - Krupina 2:0
Liptovský Hrádok - Levice 2:0
Žilina - Žiar nad Hronom 2:0
Brusno - Krupina 2:0
Levice - Žiar nad Hronom 0:2
Liptovský Hrádok - Žilina 0:2

Konečné poradie:
1. Brusno 2. Žilina 3. Žiar nad Hronom 4. Liptovský Hrádok 5. Krupina 6. Levice

Fotka Volejbalový klub MŠK Žiar nad Hronom.Fotka Volejbalový klub MŠK Žiar nad Hronom.