obr: Volejbal výsledky 02.- 03. 02. 2019

Volejbal výsledky 02.- 03. 02. 2019

Sobota 02.02.2019:

Staršie žiačky "A"

VA Žilina - MŠK Žiar nad Hronom "A" 3:0 (19, 11, 22) 3:1 (18, -23, 18, 16)

Dievčatá na palubovke neohrozene prvej Žiliny podali celkom solídny výkon. Domáce hráčky si kontrolovali priebeh zápasov, ale Žiarčanky im statočne kládli odpor. Žilina bola lepšia v útoku a na podaní, no my sme obetavou hrou v poli uhrali viacero pekných výmien.
Zápasy pre absenciu rozhodkyne odpískali domáci tréneri a treba jedným dychom dodať, že maximálne objektívne.
Náš fanklub opäť skvelý a jednoznačne prevýšil domácich divákov.

Zostava: T. Čiliaková, K. Kašová, E. Hlaváčová, V. Hurajová, S. Debnárová, D. Šikeťová, V. Topoľanová, N. Petorová, S. Púchovská, K. Skalošová. Tréner P. Kollárik

 

Staršie žiačky "B"

VK Slovan Rimavská Sobota - MŠK Žiar nad Hronom "B"  0:3 (-9, -15, -11); 1:3 (-22, -13, 24, -14)


Dnes dievčatá odohrali dva zápasy proti Rimavskej Sobote. Dievčatá nastúpili na zápas plné nadšenia a hlavne získať šesť dôležitých bodov. V prvom zápase zaskočili súperky a hladko vyhrali 3:0. V druhom zápase trochu poľavili, ale potom sa spamätali a zápas vyhrali 3:1.
Zostava: Weissová, Kútniková, Mrenicová, Pittnerová, Regináčová, Fleischmannová, Tóthová, Hurtíková, Uličná, Kašiarová, Sekerková. Tréner Šestáková

 

Nedeľa 03.02.2019

 

Ženy

 Ženy vycestovali do Stropkova, kde chceli potvrdiť výhry z domáceho vzájomného súboja, no žiaľ, vybrali si jeden zo zlých dní a po veľmi slabom výkone a nepeknom volejbale na oboch stranách, odišli s dvoma prehrami 3:0 (22, 19, 14) a 3:0 (12, 19, 20)

Zostava: Kollárová, Kukučková, Trokšiarová, Hrčková, Rozenbergová, Sečkárová, libero Adamová (Forgáčová, Filandová)

Trénerky: Rozenbergová a Dobrovičová

 

Kadetky:

ŠVK Tatran Banská Bystrica - MŠK Žiar nad Hronom 3:0 (10, 21, 20) a 3:0 (12, 14, 11)

Žiarčanky, ktoré nastúpili v improvizovanej zostave, podali hlavne v prvom zápase veľmi dobrý výkon. Favorizovaným Bystričankám boli takmer vyrovnaným súperom. Dva sety sa rozhodovali až v úplných koncovkách a rozhodli ich , len väčšie skúsenosti domácich hráčok.

Druhé stretnutie už prebiehalo podľa predpokladov, aj keď aj v ňom naše dievčatá ukázali niekoľko pekných akcii a výmien, ktoré sa páčili aj prítomným rodičom našich hráčok.

Zostava:

E. Krajčiová, K. Kašová, D. Krnčoková, H. Matyášová, T. Čiliaková, E. Hlaváčová, V. Hurajová, K. Skalošová, S. Púchovská,

Tréner P. Kollárik

 

Mladšie žiačky:

 

VK Podlužianka Levice - MŠK Žiar nad Hronom 0:3 (-15, -14, -14); 0:3 (-9, -10, -12)

Najmladšie Žiarčanky  cestovali za súperkami do Levíc. Dievčatám chvíľu trvalo, kým chytili správny rytmus, ale potom nedali súperkám žiadnu šancu. Postupne sa na ihrisku prestriedali všetky hráčky. Diváci mohli vidieť pekné volejbalové momenty. Romana Krajčiová vynikala na podaní, s ktorým narobila domácim veľké problémy.

Zostava: Ivana Fričová, Alexis Futáková, Vivien Kašiarová, Katarína Kováčová, Romana Krajčiová, Agáta Králová (kapitánka), Nikola Kútniková, Vladimíra Müllerová, Karolína Tapferová, Petra Uhrovičová, Zuzana Uhrovičová /libero/.

Trénerky: Alena Bieliková, Eva BielikováNovinky

Otvorenie vonkajších športovísk a rozpis kurtov.

Ahojte tenisti, iste ste zachytili, že od zajtra 22.4.2020 sa otvarajú vonkajšie športoviská. V nasledujúcich 24 ...

Prerušenie tréningového,súťažného a hracieho procesu

Vzhľadom na aktuálnu situáciu týkajúcu sa koronavírusu, tenisový klub prerušuje s platnosťou od 9.3.2020 do odvolania ...

TK Majstrovstva Slovenska

Halové majstrovstvá Slovenska 2020. Titul zostáva vďaka Jaroslavovi Čiernemu v ZH. Veľká gratulácia.

TK prihláška

V zmysle organizačného poriadku MSK Žiar nad Hronom a vnútorných predpisov TK MSK Žiar nad Hronom, ...

Viac noviniek