Vo Vrábloch Sochan a Ďuríková víťazne, Záhorec strieborný

02.08.2022 20:12:19
Vo Vrábloch Sochan a Ďuríková víťazne, Záhorec strieborný

V nedeľu 31.7.2022 sa uskutočnil Slov.pohár v kriterijnej lige vo Vrábloch. Našim pretekárom a pretekárkam sa darilo výborne a zbierali pódiové umiestnenia.

V kategórii žiačok zabojovala T Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom a zvíťazila???? s výrazným bodovým náskokom.

Mladší žiak B. Peszeki MŠK CK Žiar nad Hronom vybojoval pekné 8.m.V kategórii mini dievčatá ušlo pódium v tesnom súboji A. Peszekiovej MŠK CK Žiar nad Hronom a skončila na nepopulárnom 4.m. Kadeti po výbornom tímovom výkone vybojovali víťazstvo ????zásluhou D.Sochana. Druhé???? miesto bral F. Záhorec obaja MŠK CK Žiar nad Hronom. M. Čerťaský získal 5.m.

Starší žiaci mali najpočetnejšie štartové pole. J. Glezgo a M.Májik obaja MŠK CK Žiar nad Hronom podali bojovný výkon a zapájali sa do bodovačiek. Napokon brali J. Glezgo 14.m.,M.Májik 15.m. M. Barényi došpurtoval na 24.m.
Juniorka J. Dubajová MŠK CK Žiar nad Hronom vyjazdila pekné 4.m. v kategórii junioriek.

GRATULUJEME všetkým za úspešnú reprezentáciu.