Víťazstvo Záhorca v cyklokrose v Podbrezovej

11.10.2022 12:37:05
V nedeľu 9.októbra sme v Podbrezovej otvorili cyklokrosovú sezónu na tradičnej trati. Celý kalendár slovenského pohára je zaradený v kalendári kategórie UCI C2.
Finále slovenského pohára " M-SR" sa uskutoční v Žiari nad Hronom na domácej trati.
Dnes nás potešili hlavne kadeti, ktorý po výbornom výkone počas celých pretekov vybojovali pódium.
Víťazom ????sa stal F. Záhorec a D. Sochan bral bronz ????obaja MŠK CK Žiar nad Hronom. M. Čerťaský vybojoval pekné 11.m., J. Glezgo 21.m. a J. Benča 30.m.
Junior R. Jackuliak MŠK CK Žiar nad Hronom, ktorý je aj  reprezentantom Slovenska v cyklokrose, bojoval v medzinárodnej konkurencii a po technických problémoch obsadil 13.m. Antal Alex finišoval na 20.m. a Antal P. na 30.m.
Starší žiaci jazdili preteky na 3 okruhy a najlepšie sa darilo M. Barényimu, ktorý vybojoval 13.m., M. Májik finišoval na 15.m. a Ch. Jelža na 24.m. všetci MŠK CK Žiar nad Hronom. Mladší žiak A. Jelža prišiel vo svojej kategórii na dobrom 26.m