obr: Súťažný poriadok pre rok 2019

Súťažný poriadok pre rok 2019

                                                   

          Máj
1.5. 1. kolo M-SsAZ družstiev staršieho
žiactva ( ročník nar. 2005-2004)
Dubnica nad Váhom
4.5. Košice
4.5. 1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a
najml. žiactva
Nové Zámky
4.5. 1. kolo M-SsAZ družstiev
najmladšieho žiactva sk. Sever
Martin
5.5. 1. kolo M-SsAZ družstiev
najmladšieho žiactva sk. Juh
( ročník nar. 2008 a mladší)
Banská Bystrica
8.5. 1. kolo M-SsAZ družstiev dorastu
( roč. nar. 2003-2002) a mladšieho
žiactva
( ročník nar. 2007-2006)
Banská Bystrica
10.5.
10.5.
11.5.
11.5.
ČOKO TRETRA od 14hod.
III.roč. chodecké preteky od 17hod.
10.ročník polmaratón od 10hod.
1. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml.
žiactva
Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom
Trnava
12.5. 2 .kolo M-SsAZ družstiev staršieho
žiactva
( ročník nar. 2005-2004)
Banská Bystrica
14.5. OK v atletike ZŠ Dubnica nad Váhom
17.5. Olympiáda CZŠ Dubnica nad Váhom
18.5. 2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a
najml. žiactva
Trenčín
18.5. 2 .kolo M-SsAZ družstiev
najmladšieho žiactva sk. Sever
Martin
19.5. 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T.
Babiaka
Bratislava
19.5. Európsky pohár v chôdzi Alytus (LTU)
19.5. 2 .kolo M-SsAZ družstiev Banská Bystrica
21.5. Turčianské hry mládeže Martin
23.5. KK v atletike ZŠ Banská Bystrica
25.5. Memoriál Jozefa Gabčíka Žilina
25. - 26.5. Majstrovstvá SR vo viacboji Trnava
26.5. 2. kolo M-SsAZ družstiev dorastu(
(roč. nar. 2003-2002)
a mladšieho
žiactva
( ročník nar. 2007-2006)
Dubnica nad Váhom
26.5. 2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva a
3. kolo najml. žiactva
Skalica
26.5. Pohár Európskych majstrov mužov a žien  
28.5. KK v atletike ZŠ Dubnica nad Váhom
Jún
1.6. Majstrovstvá SR v chôdzi mužov a
žien, juniorov a junioriek na 10
km, veteránov na 5 km, Záhorácka
dvadsiatka.
Borský Mikuláš
1.6. Majstrovstvá SsAZ jednotlivcov
dorastu(roč. nar. 2003-2002) a
staršieho žiactva( ročník nar. 2005-
2004)
Banská Bystrica
2.6. 3. kolo M-SsAZ družstiev
najmladšieho žiactva sk. Sever
Dubnica nad Váhom
2.6. Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov
dorastu a st. žiactva
Trnava
5.6. Memoriál Marty Herdovej Dubnica nad Váhom
8.6. 2. kolo družstiev ZsAZ dorastu a 3.
kolo ml. žiactva
Trnava
8.6. 3. kolo M-SsAZ družstiev dorastu
(roč. nar. 2003-2002) a mladšieho
žiactva( ročník nar. 2007-2006)
Dubnica nad Váhom
9.6. 2. kolo Atletickej ligy Dubnica nad Váhom
9.6. Francz Schuster memoriál Schwechat
9.6. Majstrovstvá SR v behu do vrchu Kláštor pod Znievom
14.6. Olympiáda ZŠ Nová Dubnica
14.6. Turnaj 4 miest Bratislava
15.6. P - T - S Šamorín
15.6. Medzi oblastné stretnutie
dorastencov a dorasteniek
Šamorín
16.6. 3. kolo družstiev st. žiactva a 4.
kolo najml. žiactva
??
16.6. 3 .kolo M-SsAZ družstiev staršieho
žiactva( ročník nar. 2005-2004)
Banská Bystrica
19.6. Majstrovstvá SR v atletike ZŠ Košice
22.6. Majstrovstvá SR mladších žiakov(
ročník nar. 2005-2004) a mladších
žiačok( ročník nar. 2007-2006
Trenčín
22. - 23.6. Majstrovstvá SR juniorov
a junioriek (roč.nar.2001-2000)
Bratislava
29.6. - 30.6. Majstrovstvá SR mužov a žien do
23 rokov
Trnava
29.6. 3. kolo družstiev dorastu a 4. kolo
ml. žiactva
??
Júl    
6.7. Medzištátne stretnutie U20
CZE-HUN-POL-SLO-SVK
Göry (HUN)
6.7. - 7.7. Majstrovstvá SR dorastencov a
dorasteniek
Košice
8. - 13.7. Svetová Univerziáda Neapol (ITA)
13.7. Medzištátne stretnutie U18
CZE-HUN-SLO-SVK
Trnava
11.7. - 14.7. Majstrovstvá Európy do 23
rokov U23
Gävle (SWE)
18.7. - 21.7. Majstrovstvá Európy do 20
rokov U20
Borås (SWE)
20.7. - 28.7. Európsky festival mládeže Baku (AZE)
27. - 28.7. Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom
August
4.8. Horský kros Pruské - Vršatec
17.8. 3. kolo Atletickej ligy Košice
24.8. 4. kolo Atletickej ligy Trnava
28.8
29.8.
Beh na Šibák
4. kolo M-SsAZ družstiev
dorastu(roč. nar. 2003-2002 a
mladšieho žiactva( ročník nar.
2007-2006)
Žiar nad Hronom
Dubnica nad Váhom
31.8. Finále Atletickej ligy Nitra
September
1.9. 3. kolo M-SsAZ družstiev
najmladšieho žiactva sk.
Juh(ročník nar. 2008 a mladší)
Banská Bystrica
7.9. 4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho
( ročník nar. 2005-2004) a
najmladšieho žiactva (ročník nar.
2008 a mladší)
Dubnica nad Váhom
7.9. 4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a
5. kolo najml. žiactva
Nové Zámky
14.9. 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu a 5.
kolo ml. žiactva
??
15.9. Majstrovstvá SR vo viacboji ml.
žiakov a ml. žiačok( ročník nar.
2007-2006)
Trenčín
21.9. - 22.9. Majstrovstvá SR starších žiakov a
starších žiačok( ročník nar. 2005-
2004)
Košice
21.9. Pohár Európskych majstrov U20
21.9. Banskobystrický chodecký míting
10 km mužov a žien
Banská Bystrica
28.9. Medzištátne stretnutie U16 CZE
HUN-SLO-SVK
(SLO)
28.9. Majstrovstvá SsAZ jednotlivcov
mladšieho( ročník nar. 2007-2006)
a najmladšieho žiactva(ročník nar.
2008 a mladší)
Dubnica nad Váhom
29.9. Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml.
žiactva a najml. žiactva
Skalica
28.9. - 6.10. Majstrovstvá sveta Doha (QAT)
29.9. Beh na Budkov Ladce
Október
5.10. Majstrovstvá SR družstiev
dorastencov a dorasteniek
(roč. nar. 2003-2002
Dubnica nad Váhom
5.10. Chodecký míting Borský Svätý Jur
6.10. Majstrovstvá SR v maratóne,
MMM
Košice
12.10. Majstrovstvá SR družstiev starších
žiakov a starších žiačok
( ročník nar. 2005-2004
Bratislava
20.10. Beh okolo Dúlova Dúlov
November
9.11. Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom
behu všetkých kategórií
Nové Zámky
9.11. Majstrovstvá SsAZ v cezpoľnom
behu všetkých kategórií
Dudince
23.11. Majstrovstvá SR v cezpoľnom
behu
Betliar
December
8.12. Majstrovstvá Európy v cezpoľnom
behu
Lisabon (POR)
30.12.
30.12.
Silvestrovský beh na tartane
Silvestrovský


Novinky

Členská schôdza Tenisového klubu

Vážení členovia TK, na základe" Organizačného poriadku MŠK" zvolávam na dňa 16.8.2019 o 16.00 hod., členskú ...

Záhorcová strieborná v cestných pretekoch na spoločných M-SR vo Vidnave.

Spoločné M-SR a M-ČR v cestnej cyklistike vo Vidnave CZ. Spoločný pelotón junioriek absolvoval trať dlhú ...

Majstrovstvá Slovenska mládeže v cyklistike

V dňoch 13-14.7.2019 sa uskutočnia v Žiari nad Hronom Majstrovstvá Slovenska v cestnej cyklistike mládeže. V ...

Simona Záhorcová sa stala juniorskou vicemajsterkou Slovenska

Spoločné majstrovstvá Slovenska a Čiech v časovke jednotlivcov na 20,5km juniorky a juniori. Majsterkou Slovenska sa ...

Počas letných prázdnin (01.07. - 31.08.2019) sa cvičenia JÓGY v POS konajú len v Utorok 18:00 - 19:30

!!!!!! Počas letných prázdnin (01.07. - 31.08.2019) sa cvičenia konajú len v Utorok 18:00 - 19:30 ...

Viac noviniek