St. Žiaci TK MŠK Žiar nad Hronom- TK Banská Bystrica 4:2

27.05.2014 09:02:27
St. Žiaci  TK MŠK Žiar nad Hronom-  TK Banská Bystrica 4:2

Cez víkend 24 -25.5. pokračovala súťaž družstiev v tenise. Starší žiaci v sobotu nastúpili proti  TK Banská Bystrica Lukáš Kravár ako „jednotka" tímu si hravo poradil  s Timotej Šuták 6:1, 6:0 a získal prvý bod pre MŠK Marek Kabina prvý set vyhral hladko 6:1 nad Filipom Semanom a v druhom ho súper potrápil 7:5, ale nakoniec dotiahol svoj zápas do víťazného konca. Erik Kovač proti Tomašovi Sovovi trpezlivou hrou vyhral 6:2, 6:4  a ?atej Piatrik nestačil na Olivera Mudráka.4:6 ,2:6.  V následných 4hrách Vyhrali Kravár s Kabinom nad Štulákom a Sovom hladko 6:0, 6:0,  Kováč s Piatrikom po napínavom zápase prehrali v 3 sete (supertajbrejk ) proti  Semanovi a Mudrákovi 6:2, 5:7, 7:10

Celkovo TK MŠK Žiar nad Hronom zvíťazili nad TK Banská Bystrica 4:2  a zatiaľ bez prehry sú na 1 mieste tabuľky