Majstrovstvá Slovenska v časovke jednotlivcov bronz pre Ďuríkovú a Sochana

26.08.2021 15:17:30
Majstrovstvá Slovenska v časovke jednotlivcov bronz pre Ďuríkovú a Sochana
Dnes na M-SR mládeže v kráľovskej disciplíne "Časovke jednotlivcov" v okolí obce Tajná vybojovali naši pretekári dve bronzové???????? medaile.
Silný vietor a dážď preveril všetkých pretekárov.
Mladší žiaci a žiačky išli na 5,5km trati. Žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom vybojovala po skvelom výkone bronzovú medailu???????? časom 0:09:17min.
Ml. Žiaci na rovnakej trati podali všetci bojovný výkon a najlepšie skončil M. Májik MŠK CK Žiar nad Hronom na peknom 9.m. časom 0:09:38min. M. Dekýš obsadil 13.m. B. Peszeki 18.m. a M. Barényi 20.m.
V kategórii starších žiakov sme mali horúcich kandidátov na majstrovskú medailu. F. Záhorec zvíťazil v poslednej časovke pred M-SR v Lovči a D. Sochan skončil štvrtý. V Tajnej ich čakala časovka na 10,5km. Po vyrovnanom výkone zvíťazil Hrico ŽP Podbrezová časom 0:14:02,65min pred strieborným J. Javorom Trenčín 0:14:14,98min.Bronz vybojoval D.Sochan MŠK CK Žiar nad Hronom 0:14:17,09min.
Nepopulárne 4.m. obsadil F. Záhorec MŠK CK Žiar nad Hronom 0:14:17,25min. Za striebornou medailou zaostali obaja o 2 sec. M. Čerťaský obsadil 10.m. J. Glezgo 16.m. a J. Benča 27.m. všetci MŠK CK Žiar nad Hronom.
Na kadetov čakala najdlhšia trať 15km. Priemerná rýchlosť víťaza M. Schwarzbachera ŽP Podbrezová bola 44,8km/hod. M. Ďurík MŠK CK Žiar nad Hronom po skvelom výkone skončil na 7.m. a na štvrtého stratil 14 sec. R. Jackuliak potvrdil svoju výkonnosť a opäť skončil na 11.m. F. Štanceľ obsadil 19.m. a A. Antal 34.M. vsetci MŠK CK Žiar nad Hronom.
GRATULUJEME oceneným.!!