Klub Slovenských turistov

Informácie

Významné udalosti

...

Odchovanci

...

Funkcionári

 

Kontakt:

Prezident klubu: Robert Maroši, tel. 0940182575, mail.: robo.marosi@gmail.com

Manažér klubu: Judita Tabernausová, tel. 0918 697 598, mail.: tabernausova.zh@gmail.com

Členovia výboru: Robert Maroši, Peter Olejárnik, Mirko Škunda, Štefan Žipaj,

Jolana Škrteľová, Daniela Hlivová, Judita Tabernausová

 

 

Plán turistických podujatí:

Turistické akcie sú spracované v kalendári turistických podujatí, ktorý je zverejnený na internetovej stránke. V súčasnosti okrem pešej a vysokohorskej turistiky klub zabezpečuje aj bežkársku turistiku, cykloturistiku a značkovanie turistických trás.

 

Členská základňa:

Členská základňa v roku 2017 bola približne 180 turistov, z toho mládež 10, dospelí 110 a  seniori. Členskú základňu má na starosti Daniela Hlivová, ktorá vedie evidenciu členov a zabezpečuje preukazy, známky KST a preukazy MŠK.

Hospodárenie a ekonomiku spracováva Jolana Škrteľová.

Hlavným dopravcom na zájazdy je APOLLO JET Žarnovica.

 

http://turistika-zh.blogspot.sk

kontakt

turistika.zh@gmail.com