Junior Ungvarský zvíťazil v Slovenských Pyrenejach

26.08.2021 15:52:48
Junior Ungvarský zvíťazil v Slovenských Pyrenejach
Dnes si v kategórii juniorov  na Znievskych dňoch cyklistiky vybojoval víťazstvo L. Ungvarský MŠK CK Žiar nad Hronom. Juniori štartovali na 100km v spoločnej kategórii s mužmi. Lukáš obsadil výborne druhé miesto za víťazným S. Nagyom ako najlepší junior.
V kategórii kadetov bol aktívny F. Štanceľ, ktorý sa ocitol v niekoľkých únikoch, no vsetky boli pohltené pelotónom. Napokon obsadil pekné 5.m. M. Ďurík MŠK CK Žiar nad Hronom. Starší žiaci podali na trati bojovný výkon a v poslednom stúpaní bol v úniku aj náš zástupca M. Čerťaský. Napokon špurtoval do cieľa pelotón a F. Záhorec MŠK CK Žiar nad Hronom došpurtoval na 6.m.
GRATULUJEME ????????????????.
L. Ungvarský sa predstaví od 26-29.8.2021 v reprezentačnom výbere Slovenska na "N cupe" svetovom pohári juniorov v Česku ???????? na tradičnom podujatí : "ZÁVOD MÍRU JUNIORÚ"
Držíme palce!! ????????