Hronský vodácky maratón

XXI.ročník Hronského vodáckeho maratónu organizuje Klub vodáctva a raftingu od 7. do 9.júna 2010

Tento rok sa v dňoch 7.- 9. júna 2019 koná XXI. ročník Hronského vodáckeho maratónu o pohár primátora mesta Žiar nad Hronom. 

Organizátor podujatia Klub vodáctva a raftingu MŠK Žiar nad Hronom s podporou partnerov Mesta Žiar nad Hronom a spoločnosti Veolia Energia Slovensko, a.s. Vás pozývajú v júni na splavovanie Hrona od najkratšieho 11 km dlhého úseku medzi Rybárskou baštou v Žiari nad Hronom  po lodenicu v Hliníku nad Hronom až po najdlhší skoro 100 km dlhý úsek od lodenice na Mlynčoku nad Banskou Bystricou po Novú Baňu.

Víťazná najvytvalejšia posádka so splaveným najdlhším úsekom získa špeciálnu cenu a najrýchlejšia posádka na úseku Žiar – Hliník súťaží o putovný pohár primátora mesta Žiar nad Hronom. Možnosť prihlásiť sa aj na nesúťažný splav Hrona u organizátora podujatia.

Viac informácií nájdete v propozíciách.

Prihlasovanie posádok lodí aj nesúťažných účastníkov splavu na adrese: vodaciodhrona@gmail.com končí 1.6.2019.


Súbory na stiahnutie

propozície HVM 2019 PDF - dokument 190.55 kB