Dráhové finále Slovenského pohára mládeže

22.09.2022 13:11:00
Dráhové finále Slovenského pohára mládeže
V pondelok a utorok 29.8. - 30.8.2022 sa uskutočnilo Finéle Slovenského pohára v dráhovej cyklistike na velodrome v Prešove.
V pondelok sa súťažilo v scratchi a vo vylučovavacich pretekoch, v utorok bolo na programe omnium.
Našim pretekárom sa darilo a vystúpili sme 5x na pódium. Získali sme 2x striebro a 3x bronz.

Žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom si odnáša striebro v omniu a 2x bronz v scratchi a vylučovacích pretekoch. Junior R. Jackuliak získal striebro v omniu a M. Ďurík získal bronz v omniu obaja MŠK CK Žiar nad Hronom.
Starší žiak Glezgo obsadil 17.m. vo vylučovavacich pretekoch a 12.m. v omniu. Kadeti po bojovnom výkone obsadili vo vylučovavacich pretekoch Záhorec výborné 5.m. Antal A. 11.m. a Sochan 21.m.
V omniu finisoval Záhorec na peknom 8.m., Sochan na 14.m. a Antal A. na 20.m.

Zároveň sa uskutočnilo aj vyhlásenie celkových výsledkov Slovenského pohára na dráhe. V žiackach obsadila Ďuríková celkové 2.m.???? a junior Ďurík 3.m.????.
GRATULUJEME ????????