Žiarskym cyklistom sa darilo na Spiši

07.09.2021 11:13:34
Žiarskym cyklistom sa darilo na Spiši
Cez víkend pokračoval Slovenský pohár v cestnej cyklistike v Spišskej Novej Vsi. Toto podujatie píše už 67.ročník a patrí k najstarším u nás.
V sobotu popoludní si všetci zmerali sily v ťažkej časovke do vrchu na Grajnár 11,2km. Žiaci a žiačky absolvovali skrátenú trať na 5,1km. Starší žiak D. Sochan vo veľmi tesnom súboji skončil na 5.m. so stratou 1 sec. na druhú pozíciu, M. Čerťaský obsadil 7.m obaja MŠK CK Žiar nad Hronom. Juniorka J. Dubajová MŠK CK Žiar nad Hronom obsadila ???????? 3.m. Žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom vybojovala 6.m. Kadet M. Ďurík vyjazdil 7.m. V. Zelinová Dukla BA obsadila pekné ???????? 3.m.
V nedeľu bolo na programe kritérium v uliciach mesta Spišská Nová Ves. V mini chlapcoch obsadil A. Jelža MŠK CK Žiar nad Hronom pekné 4.m.
Starší žiak F Záhorec MŠK CK Žiar nad Hronom po výbornom výkone vybojoval ???????? 2.m. napriek tomu, že na začiatku pretekov mal pád. D. Sochan bral po tímovom výkone 6.m.
Žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom skončila po bojovnom výkone nepopulárnom 4.m. Mladší žiak M. Májik bodoval a došpurtoval na 5.m.
Juniorka J. Dubajová MŠK CK Žiar nad Hronom získala opäť ???????? bronz medzi juniorkami.
Kadet M. Ďurík po bojovnom výkone a pokusoch o únik obsadil 5.m. V. Zelinová Dukla BA brala ???????? striebro.

GRATULUJEME!!