Žiarske "C" vo finále oblasti v 3-kovom volejbale

05.05.2017 11:30:48
Žiarske

29.4.2017 v Hnúšti žiarske "céčko" bojovalo o postup do finálovej skupiny majstrovstiev oblasti. Naše dievčatá s prehľadom zvládli kľúčové zápasy s Banskou Bystricou a domácou Hnúšťou. So Zvolenom síce prehrali v dramatických koncovkách ale tie prehry už nemohli ovplyvniť náš celkový postup, takže si pred našimi vernými fanúšikmi, ktorí povzbudzovali s nasadením vlastných hlasiviek ????,mohli vychutnať svoj prvý malý " VEĽKÝ " volejbalový úspech. Vo finále oblasti sa na dvoch turnajoch v konkurencii Lipt.Hrádku, Čadce a Zvolena pokúsia o postup na majstrovstvá Slovenska.
VÝSLEDKY :
Žiar "C" - B.Bystrica "A" 2:0,2:1
Žiar "C" - Hnúšťa "A" 2:0,2:0
Žiar "C" - Zvolen "A" 1:2,0:2
ZOSTAVA : V.Petrášová,B.Kosmeľová,
E.Hlaváčová,N.Petorová,P.Uličná,
A.Kolláriková
Tréner: Kollárik

Finále oblasti sa bude hrať 6. mája a 20. mája 2017 na turnajoch v Čadci a vo Zvolene. Účastníci: MŠK Žiar n/Hr. "C", Čadca "A", Zvolen "A" a L. Hrádok "A". Prvé dve družstvá postúpia na Majstrovstvá Slovenska.

Družstvo "A" bude hrať o konečné 9.-12. miesto s Hnúšťou "B", B. Bystricou "B" a Brusnom "B"

- turnaj sa uskutoční 6.mája 2017 v Hnúšti

Družstvo "B" bude hrať o konečné 13. - 15. miesto s Čadcou "B" a L. Hrádkom "B". 6. mája 2017 vycestuje na turnaj do Čadce.

Družstvo "D" bude hrať o konečné 5. - 8. miesto s Hnúšťou "A", B.Bystricou "A" a Zvolenom "B". Turnaj sa bude hrať v Hnúšti.