Záhorec zvíťazil v časovke na domácej trati

24.07.2021 18:23:20
Záhorec zvíťazil v časovke na domácej trati
V dňoch 17-18.7.2021 usporiadal dvojkolo Slovenského pohára náš klub MŠK CK ŽIAR NAD HRONOM v spolupráci zo SZC. V sobotu sa konala tradične časovka jednotlivcov " Cena primátora mesta Žiar nad Hronom" a v nedeľu okruhy na trati Lutila, Janova Lehota, Kosorín, Slaská, " Cena SLOVALCA".
V časovke na 10km si víťazstvo ???????????? pripísal F. Záhorec MŠK CK Žiar nad Hronom,
D. Sochan MŠK CK Žiar nad Hronom v časovke potvrdil stúpajúcu výkonnosť a skončil na peknom 4.m. tesne za pódiom. M. Čerťaský išiel veľmi pekne a dosiahol sezónne maximum 10.m. J. Benča finišoval na 15.m. a J. Glezgo na 16.m všetci MŠK CK Žiar nad Hronom. Žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom po dobrom výkone finišovala na 5.m. Mladší žiaci absolvovali absolvovali 5km dlhú časovku a najlepšie sa darilo M. Dekýšovi na 12.m. M. Májik po zranení skončil na 15.m. B. Peszeki na 17.m. a M. Barényi 23.m. Kadeti vo vyrovnaných pretekoch, keď prvá desiatka bola v jednej minúte, obsadili M. Ďurík 9.m. R. Jackuliak 11.m. F. Štanceľ 19.m. A. Antal 33.m.
Juniorka J. Dubajová MŠK CK Žiar nad Hronom obsadila 5.m.
V. Zelinová za Duklu BA vybojovala bronz????????????. V nedeľu na okruhoch vybojoval B. Peszeki výborné 9.m. M. Májik 15.m. M. Dekýš 19.m. a M. Barényi 21.m. Žiačka T. Ďuríková MŠK CK Žiar nad Hronom zopakovala 5.m. Starší žiak F Záhorec MŠK CK Žiar nad v špurte skončil na bronzovom ???????????? stupienku.
M. Čerťaský získal 16.m. D. Sochan 19.m. J. Glezgo 25.m. a J. Benča 26.m. Kadeti v spoločnej kategórii so ženami a juniorkami bojovali naplno od prvého stúpania a v sólo úniku sa ocitol F. Štanceľ MŠK CK Žiar nad Hronom. V druhom kole bol dostihnutý vedúcou 11-člennou skupinou v ktorej bol aj M. Ďurík a R. Jackuliak obaja MŠK CK Žiar nad Hronom. V záverečnom okruhu sa odpútala vedúca trojica, ktorá prišla až do cieľa. V druhej skupine s 39 sec. stratou špurtoval M. Ďurík na konečnom 8.m. F. Štanceľ na peknom 10.m. R. Jackuliak obsadil 22.m. a A. Antal 23.m. všetci MŠK CK Žiar nad Hronom. V. Zelinová Dukla BA finišovala na 6.m.
GRATULUJEME!!