29.01.2018 20:54:14
Staršie žiačky

Sobota 27.01.2018:

Ženy:

VA UNIZA Žilina – MŠK Žiar nad Hronom 3:1 /-21, 18, 20, 22/ a 3:2 /-23, 18, -24, 14, 0/

Ženy cestovali na pôdu favorita odhodlané uhrať nejaké body, čo sa im v konečnom dôsledku aj podarilo. Začali sme dobre, kvalitným podaním sme odtlačili súpera od siete a tým mu znemožnili hrať rýchlu hru, čím sa žilinčanky vyznačujú. Druhý zápas sme začali výborne a bojovne, dokonca sme viedli 2:1 na sety. Žiaľ, veľkým negatívom týchto zápasov bolo nevhodné športové správanie sa hlavného trénera VA Žiliny  - hlasné dehonestujúce slová na margo našich hráčok, ktorý dostal naše dievčatá pod veľký psychický tlak a tie sa už nedokázali pozbierať. I tak sme s bojovným výkonom spokojné.

Zostava: Rihová, Haringová, Trokšiarová, Kazárová, Krajčiová V., Adamová, Rišňovská, liberá Kollárová a Holosová,

Tréneri: Rozenbergová a Dobrovičová

Staršie žiačky „A“ I. trieda

MŠK Žiar nad Hronom – VA Žilina „B“ 3:0 /-22, 10,17,14/ a  3:1 /19,9,19/

Dievčatá síce nastúpili do zápasu koncentrovane, s cieľom získať ďalšie dôležité body, ale koncovku setu vlastnými chybami darovali súperovi. Od druhého setu jasne dominovali a hlavne dobrým podaním zatlačili súpera a zápas vyhrali 3:1. Aj v druhom zápase mali naše dievčatá navrch, aj keď v treťom sete opäť poľavili a prehrávali už 15:8, nevzdali sa a zápas vyhrali bez straty setu.

Zostava: Krnčoková, Kukučková, Hrčková, Forgáčová, Čamajová, Krajčiová, Šalková, Sečkárová, Vrtielová

Tréneri: Bieliková, Dobrovič

Staršie žiačky „B“ II. trieda

Slávia TU Zvolen - MŠK Žiar n/Hrónom „B“  3:0 /19,24,25/ 3:1 /19,-22,23,21/

Baby dnes v značne oklieštenej zostave podali obetavý a statočný výkon. Neskutočná maródka spôsobila, že sme mali k dispozícii len 8 polozdravých hráčok. Napriek tomu sa zápasy rozhodovali až v dramatických koncovkách setov. V nich mal trošku viac šťastia súper a my sme teda ostali bez bodov. Zostava : E.Hlaváčová, S.Púchovská, V.Topoľanová, N.Petorová, N.Mrenicová, K.Skalošová, P.Uhrovičová, A.Kolláriková

Tréner: Kollárik

Nedeľa 28. 01. 2018:

Kadetky:

TJ Slávia TU Zvolen - MŠK Žiar nad Hronom 0:3 (-9,-25,-13) a 0:3 (-17,-10,-18)

Kadetky nastúpili proti zvolenčankám koncentrovane, s výnimkou druhého setu 1. zápasu a potvrdili úlohu favorita a zvíťazili obidva zápasy v troch setoch.

Zostava: Rišňovská, Forgáčová, Kukučková, Turčanová, Čamajová, Hrčková, Sečkárová, Krajčiová E., Ritterová,  Matyášová  libero Adamová,

Tréneri:  Dobrovičová a Rozenbergová