Nábor do volejbalových prípraviek.

05.05.2014 08:36:06
Nábor do volejbalových prípraviek.

Milé dievčatá a vážení rodičia,

volejbalový klub MŠK Žiar nad Hronom zahajuje prípravu dievčat prvého stupňa základných škôl (ročníky narodenia 2004-2006).

Dovoľujeme si Vás týmto spôsobom pozvať na náborový tréning, ktorý sa uskutoční dňa 04.06.2014 o 15.30 hod., v telocvični gymnázia v ZH. So sebou si prineste športove oblečenie, športovú obuv, niečo na pitie a uterák. Pravidelné tréningy sa budú konať v telocvični Cirkevnej základnej školy, (dátum a čas bude dodatočne upresnený).

Prípravka je prvým krokom v postupnom zaradení sa do súťažných družstiev vo volejbale, ktorý je v našom meste pre dievčatá športom číslo 1! Dajte svojim deťom šancu, môcť sa venovať tomuto krásnemu športu, vyrastať v športovom kolektíve. Usmernite ich v tom, že voľný čas sa dá tráviť aj inak ako len za počítačom.

Tešíme sa na Vás - volejbalový team....

Kontakt : Hrčková Monika 0907406007